fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжнародна online-лекція: Як покращити Вашу здатність справлятися з емоційним стресом

Особиста ефективність
  • Дата: 17/03/2022 (ЧТ)
  • Мова: англійська (з перекладом на українську)
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Міжнародна online-лекція: Як покращити Вашу здатність справлятися з емоційним стресом. Дата: 17 березня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: англійська (з перекладом на українську). Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для усіх охочих. За одну ніч життя в Україні змінилося назавжди. Для більшості воно перетворилося на щоденну боротьбу за фізичне та емоційне виживання, оскільки кожен з нас має свій власний спосіб боротьби зі стресом. Якщо з 24 лютого Ви задаєте собі такі питання, як: Чи достатньо я роблю?, Чи я боягуз/ка, бо залишив/ла свою країну та виїхав/ла у безпечне місце за межами України? або Як зберегти здоровий глузд у такій жахливій ситуації?, тоді дана online-лекція допоможе Вам знайти необхідні відповіді. EBA Management Development Centre спільно з Карен-Марі Крагелунд запрошують Вас взяти участь у Міжнародній online-лекції: Як покращити Вашу здатність справлятися з емоційним стресом. Дана online-лекція буде проходити англійською мовою з усним перекладом на українську. Мета online-лекції – це надати учасникам практичні інструменти та прості у застосуванні методи, які допоможуть визначити та збалансувати емоційний стан, забезпечити емоційну рівновагу задля підвищення власної здатності зосереджуватися, правильно розставляти пріоритети та приймати правильні рішення. Спікерка: Карен-Марі Крагелунд, MBA – експерт з управління змінами та організаційного менеджменту, родом з Данії та проживає в Україні з 2007 року, має 25-річний досвід роботи зі Східною Європою, з яких 10 років роботи на посадах рівня C у великих IT-компаніях України, є експертом з ініціатив організаційної трансформації, спеціалізується на програмах розвитку лідерства, комунікації, стратегії залучення стейкхолдерів та міжфункціональних операційних процесів.Спікери. Карен-Марі Крагелунд. MBA, експерт з управління змінами та організаційного менеджменту, родом з Данії та проживає в Україні з 2007 року, має 25-річний досвід роботи зі Східною Європою, з яких 10 років роботи на посадах рівня C у великих IT-компаніях України, є експертом з ініціатив організаційної трансформації, спеціалізується на програмах розвитку лідерства, комунікації, стратегії залучення стейкхолдерів та міжфункціональних операційних процесів.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація відкрита для усіх охочих.

За одну ніч життя в Україні змінилося назавжди. Для більшості воно перетворилося на щоденну боротьбу за фізичне та емоційне виживання, оскільки кожен з нас має свій власний спосіб боротьби зі стресом.

Якщо з 24 лютого Ви задаєте собі такі питання, як: “Чи достатньо я роблю?”, “Чи я боягуз/ка, бо залишив/ла свою країну та виїхав/ла у безпечне місце за межами України?” або “Як зберегти здоровий глузд у такій жахливій ситуації?”, тоді дана online-лекція допоможе Вам знайти необхідні відповіді.

EBA Management Development Centre спільно з Карен-Марі Крагелунд запрошують Вас взяти участь у Міжнародній online-лекції: Як покращити Вашу здатність справлятися з емоційним стресом.

Дана online-лекція буде проходити англійською мовою з усним перекладом на українську.

Мета online-лекції – це надати учасникам практичні інструменти та прості у застосуванні методи, які допоможуть визначити та збалансувати емоційний стан, забезпечити емоційну рівновагу задля підвищення власної здатності зосереджуватися, правильно розставляти пріоритети та приймати правильні рішення.

Спікерка: Карен-Марі Крагелунд, MBA – експерт з управління змінами та організаційного менеджменту, родом з Данії та проживає в Україні з 2007 року, має 25-річний досвід роботи зі Східною Європою, з яких 10 років роботи на посадах рівня C у великих IT-компаніях України, є експертом з ініціатив організаційної трансформації, спеціалізується на програмах розвитку лідерства, комунікації, стратегії залучення стейкхолдерів та міжфункціональних операційних процесів.

Спікери

1 / 1
Карен-Марі Крагелунд
MBA, експерт з управління змінами та організаційного менеджменту, родом з Данії та проживає в Україні з 2007 року, має 25-річний досвід роботи зі Східною Європою, з яких 10 років роботи на посадах рівня C у великих IT-компаніях України, є експертом з ініціатив організаційної трансформації, спеціалізується на програмах розвитку лідерства, комунікації, стратегії залучення стейкхолдерів та міжфункціональних операційних процесів.
Карен-Марі Крагелунд

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: