fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Майстер-клас Сергія Єфремова: Ораторська майстерність

  • Дата: 21/09/2021 (ВТ)
  • Мова: українська, російська
  • Час: 17:00 - 18:30
Місце проведення:

ТРЦ «Французький бульвар», вул.Академіка Павлова, 44-Б, 4-й пов.

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Майстер-клас Сергія Єфремова: Ораторська майстерність. Дата: 21 вересня2021. Час: 17:00 18:30. Мова: українська, російська. Місце проведення: ТРЦ «Французький бульвар», вул.Академіка Павлова, 44-Б, 4-й пов.. «Заберіть у мене все, чим я володію, але залиште мені мою мову - і я знайду все, що мав!» -каже Даніель Уебстер, американський політик. Мова є одним із головних інструментів впливу і засобом досягнення успіху. Ми завжди продаємо себе через спілкування як особистість і як професіонала. Люди оцінюють нас по тому, ЩО і ЯК ми говоримо, а отже звертають увагу на нашу ораторську майстерність. Бути гарним оратором необхідно, щоб вміло вести переговори, не хвилюватися перед виступом, переконувати людей, підвищувати лідерські якості та досягати поставлених цілей. Під час заходу обговоримо: Алгоритм дій з підготовки до промови Як побороти страх публічного виступу Жести та пози харизматичного оратора Способи впливу на аудиторію Структуру публічного виступу Щоб навчитись говорити впевнено, переконливо, цікаво та ефективно впливати на аудиторію, приєднуйтесь до майстер-класу! Реєстрація: до 20 вересня 2021р. електронною поштою [email protected]Спікери. Сергій Єфремов. Директор тренінг-центру «Лідер», автор 15 бізнес-книг, найкращий бізнес-тренер 2015, 2016 рр., фахівець у сфері збільшенння продажів і ведення переговорів. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Коновалова. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380674066516.

«Заберіть у мене все, чим я володію, але залиште мені мою мову – і я знайду все, що мав!» -каже Даніель Уебстер, американський політик.

Мова є одним із головних інструментів впливу і засобом досягнення успіху. Ми завжди продаємо себе через спілкування як особистість і як професіонала. Люди оцінюють нас по тому, ЩО і ЯК ми говоримо, а отже звертають увагу на нашу ораторську майстерність. Бути гарним оратором необхідно, щоб вміло вести переговори, не хвилюватися перед виступом, переконувати людей, підвищувати лідерські якості та досягати поставлених цілей.

Під час заходу обговоримо:

  • Алгоритм дій з підготовки до промови
  • Як побороти страх публічного виступу
  • Жести та пози харизматичного оратора
  • Способи впливу на аудиторію
  • Структуру публічного виступу

Щоб навчитись говорити впевнено, переконливо, цікаво та ефективно впливати на аудиторію, приєднуйтесь до майстер-класу!

Реєстрація: до 20 вересня 2021р. електронною поштою [email protected].

Спікери

1 / 1
Сергій Єфремов
Директор тренінг-центру «Лідер», автор 15 бізнес-книг, найкращий бізнес-тренер 2015, 2016 рр., фахівець у сфері збільшенння продажів і ведення переговорів
Сергій Єфремов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Коновалова

Зв'язатись
+380674066516
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: