fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Майкл Макфол: Сценарії майбутнього для України

  • Дата: 03/08/2023 (ЧТ)
  • Мова: англійська без перекладу
  • Час: 19:00 - 19:45
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Майкл Макфол: Сценарії майбутнього для України. Дата: 03 серпня2023. Час: 19:00 19:45. Мова: англійська без перекладу. Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom. З 2014 року Україна веде боротьбу за своє майбутнє. Ми пройшли довгий шлях, але досі залишається багато відкритих питань щодо умов завершення війни та її наслідків. Своєю думкою щодо можливих сценаріїв подальшого розвитку подій з нами поділиться Майкл Макфол, колишній посол США в росії, провідний експерт з питань росії, американської зовнішньої політики та глобального демократичного розвитку, у рамках зустрічі «Сценарії майбутнього для України». Під час дискусії будуть розглянуті такі теми, як очікувані часові рамки та необхідні умови для завершення війни, роль міжнародних партнерів у наданні допомоги Україні на шляху до перемоги. Крім того, поговоримо про прогнози та припущення щодо можливого майбутнього розвитку подій у всьому регіоні. Зустріч відбудеться 3 серпня о 19:00 за київським часом через Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA та GB4U  запрошені до участі у заході. Якщо Ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected]. Чекаємо на вас!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

З 2014 року Україна веде боротьбу за своє майбутнє. Ми пройшли довгий шлях, але досі залишається багато відкритих питань щодо умов завершення війни та її наслідків. Своєю думкою щодо можливих сценаріїв подальшого розвитку подій з нами поділиться Майкл Макфол, колишній посол США в росії, провідний експерт з питань росії, американської зовнішньої політики та глобального демократичного розвитку, у рамках зустрічі «Сценарії майбутнього для України».

Під час дискусії будуть розглянуті такі теми, як очікувані часові рамки та необхідні умови для завершення війни, роль міжнародних партнерів у наданні допомоги Україні на шляху до перемоги. Крім того, поговоримо про прогнози та припущення щодо можливого майбутнього розвитку подій у всьому регіоні.

Зустріч відбудеться 3 серпня о 19:00 за київським часом через Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA та GB4U  запрошені до участі у заході. Якщо Ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected].

Чекаємо на вас!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: