fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Львів – Western EBA PR Hub. Кейси та дискусії

  • Дата: 03/04/2019 (СР)
  • Мова: Українська
  • Час: 17:00 - 19:00
Місце проведення:

Кав'ярня "Горіховий Дім" Проспект Шевченка, 9 Львів

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Львів – Western EBA PR Hub. Кейси та дискусії. Дата: 03 квітня2019. Час: 17:00 19:00. Мова: Українська. Місце проведення: Кавярня Горіховий Дім Проспект Шевченка, 9 Львів. Якщо Вам цікавий PR як інструмент для розвитку бізнесу запрошуємо Вас на зустріч у форматі: Кейси та дискусії (Cases&Clever Talks) від Western EBA PR Hub. Коли? - середа, 3 квітня, 17:00-19:00 Де?  - проспект Шевченка, 9, кавярня Горіховий дім (орієнтир - Інститут банківської справи, ресторан Валентіно, МакДональдс). Що буде на зустрічі? 2 кейси про взаємодію юристів та піар-фахівців у вирішенні складних репутаційних справ компанії від Олега Кириєвського, голови Митного комітету Західноукраїнського офісу ЕВА, партнера Advice Group та Віктора Гальчинського, ініціатора Western EBA PR Hub, керівника прес-служби Кредобанку. Що Ви можете отримати від участі? – побачити, які ситуації можуть скластися в робочій активності кожного піарника; – знайти нові ідеї для вирішення існуючих задач за рахунок різноманітності сфер; – отримати поради щодо Вашої проблемної ситуації; – побачити хто займається/цікавиться ще PR-ом на Західній Україні та познайомитися з ними безпосередньо.  Участь для працівників компаній-членів Асоціації – безкоштовна за попередньою реєстрацією. Для працівників компаній, що не є членами Асоціації - участь 200 грн. Гостинний ПАРТНЕР зустрічі – Горіховий дім. *Western EBA PR HUB – це платформа для обміну думками і практиками з цікавими людьми на різні теми, реалізації освітніх та креативних проектів серед зацікавлених у сфері PR. Мета: формування та розвиток PR ком’юніті Західної України на принципах відкритості, критичного мислення, постійного розвитку, натхнення та інновацій.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Скрилюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0966751189.

Якщо Вам цікавий PR як інструмент для розвитку бізнесу запрошуємо Вас на зустріч у форматі: Кейси та дискусії (Cases&Clever Talks) від Western EBA PR Hub.
Коли? – середа, 3 квітня, 17:00-19:00
Де?  – проспект Шевченка, 9, кав’ярня “Горіховий дім” (орієнтир – Інститут банківської справи, ресторан “Валентіно”, “МакДональдс”).

Що буде на зустрічі?
2 кейси про взаємодію юристів та піар-фахівців у вирішенні складних репутаційних справ компанії від Олега Кириєвського, голови Митного комітету Західноукраїнського офісу ЕВА, партнера “Advice Group” та Віктора Гальчинського, ініціатора Western EBA PR Hub, керівника прес-служби “Кредобанку”.

Що Ви можете отримати від участі?
– побачити, які ситуації можуть скластися в робочій активності кожного піарника;
– знайти нові ідеї для вирішення існуючих задач за рахунок різноманітності сфер;
– отримати поради щодо Вашої проблемної ситуації;
– побачити хто займається/цікавиться ще PR-ом на Західній Україні та познайомитися з ними безпосередньо. 

Участь для працівників компаній-членів Асоціації – безкоштовна за попередньою реєстрацією. Для працівників компаній, що не є членами Асоціації – участь 200 грн.

Гостинний ПАРТНЕР зустрічі – “Горіховий дім”.

*Western EBA PR HUB – це платформа для обміну думками і практиками з цікавими людьми на різні теми, реалізації освітніх та креативних проектів серед зацікавлених у сфері PR. Мета: формування та розвиток PR ком’юніті Західної України на принципах відкритості, критичного мислення, постійного розвитку, натхнення та інновацій.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Скрилюк

Зв'язатись
0966751189

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: