fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Let’s Google It: Автомобільна сфера та нерухомість – цикли споживання, шляхи здійснення покупки, залученість та конверсія онлайн. Сесія 4

  • Дата: 05/12/2017
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Вартість участі:безкоштовно для компаній Асоціації
Місце проведення:

офіс Асоціації в м. Київ (Андріївський узвіз, 1А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Let’s Google It: Автомобільна сфера та нерухомість – цикли споживання, шляхи здійснення покупки, залученість та конверсія онлайн. Сесія 4. Дата: 05 грудня2017. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Вартість участі: безкоштовно для компаній Асоціації. Місце проведення: офіс Асоціації в м. Київ (Андріївський узвіз, 1А). Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Google Ukraine запрошують Вас взяти участь у Let`s Google It:  Автомобільна сфера та нерухомість - цикли споживання,  шляхи здійснення покупки, залученість та конверсія онлайн. Сесія 4. Коли справа стосується прийняття рішення щодо вибору бренду автомобіля або придбання/ оренди нерухомості, сьогодні клієнт має безліч можливостей, яких не мав раніше. Дослідження поведінки покупця вже давно не обмежується результатами отриманими у стінах магазину чи на особистих зустрічах. На сьогоднішній день, більш ніж половина пошукових запитів Google стосовно покупки автомобіля чи нерухомого майна, разом з оглядами бренда на YouTube, надходять з мобільних пристроїв та планшетів. Цікаво, що покупці автомобілів та нерухомості починають з початкового огляду бренду, але є дуже відкритими для пропозицій, і часто вибирають кілька брендів. Фактично, 65% покупців нового автомобіля або нерухомості починають пошук, орієнтуючись на конкретний бренд, але менше, ніж 1 з 4 реалізовують першочерговий вибір. Партнер заходу: Google Ukraine Цільова аудиторія: HR менеджери, старші менеджери, PR та маркетинг менеджери, CEO. Теми для обговорення: Розробники та продавці глибоко зануряться в цифровий світ вибору клієнта Онлайнові інструменти Google заради створення більш комфортних можливостей вибору брендів для клієнтів Реєстрація обовязкова. Кількість слухачів обмежена.Спікери. Дмитро Шилюк. E-commerce, retail & travel industry manager, Google Ukraine. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Google Ukraine запрошують Вас взяти участь у Let`s Google It:  Автомобільна сфера та нерухомість – цикли споживання,  шляхи здійснення покупки, залученість та конверсія онлайн. Сесія 4.

Коли справа стосується прийняття рішення щодо вибору бренду автомобіля або придбання/ оренди нерухомості, сьогодні клієнт має безліч можливостей, яких не мав раніше. Дослідження поведінки покупця вже давно не обмежується результатами отриманими у стінах магазину чи на особистих зустрічах. На сьогоднішній день, більш ніж половина пошукових запитів Google стосовно покупки автомобіля чи нерухомого майна, разом з оглядами бренда на YouTube, надходять з мобільних пристроїв та планшетів. Цікаво, що покупці автомобілів та нерухомості починають з початкового огляду бренду, але є дуже відкритими для пропозицій, і часто вибирають кілька брендів. Фактично, 65% покупців нового автомобіля або нерухомості починають пошук, орієнтуючись на конкретний бренд, але менше, ніж 1 з 4 реалізовують першочерговий вибір.

Партнер заходу: Google Ukraine

Цільова аудиторія: HR менеджери, старші менеджери, PR та маркетинг менеджери, CEO.

Теми для обговорення:

  • Розробники та продавці глибоко зануряться в цифровий світ вибору клієнта
  • Онлайнові інструменти Google заради створення більш комфортних можливостей вибору брендів для клієнтів

Реєстрація обов’язкова. Кількість слухачів обмежена.

Спікери

1 / 1
Дмитро Шилюк
E-commerce, retail & travel industry manager, Google Ukraine
Дмитро Шилюк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: