fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл з державними органами щодо проєкту Закону «Про доброчесне лобіювання»

  • Дата: 29/02/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 12:00 - 13:30
Місце проведення:

платформа ZOOM

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Круглий стіл з державними органами щодо проєкту Закону «Про доброчесне лобіювання». Дата: 29 лютого2024. Час: 12:00 13:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа ZOOM. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до обговорення проєкту Закону «Про доброчесне лобіювання» №10337 від 13 грудня 2023 року, який наразі готується для прийняття Верховною Радою України в другому читанні. Проєкт Закону розроблено з метою створення правових засад лобіювання в Україні відповідно до міжнародних практик, а також для врегулювання взаємодії посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування з суб’єктами лобіювання, в тому числі представниками бізнесу та громадських організацій. Тож, прийняття Проєкту Закону вплине і на діяльність бізнес-асоціацій, і на діяльність активних суб’єктів господарювання, які надають свої пропозиції щодо покращення бізнес-клімату в Україні. Відтак, запрошуємо Вас на обговорення даного Проєкту Закону з представниками профільного парламентського Комітету з питань правової політики, Національного агентства з питань запобігання корупції та Урядового Офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, що відбудеться 29 лютого з 12:00 до 13:30 на платформі Zoom. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі! Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Нікіта Гавриленко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 27 19.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до обговорення проєкту Закону «Про доброчесне лобіювання» №10337 від 13 грудня 2023 року, який наразі готується для прийняття Верховною Радою України в другому читанні.

Проєкт Закону розроблено з метою створення правових засад лобіювання в Україні відповідно до міжнародних практик, а також для врегулювання взаємодії посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування з суб’єктами лобіювання, в тому числі представниками бізнесу та громадських організацій. Тож, прийняття Проєкту Закону вплине і на діяльність бізнес-асоціацій, і на діяльність активних суб’єктів господарювання, які надають свої пропозиції щодо покращення бізнес-клімату в Україні.

Відтак, запрошуємо Вас на обговорення даного Проєкту Закону з представниками профільного парламентського Комітету з питань правової політики, Національного агентства з питань запобігання корупції та Урядового Офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, що відбудеться 29 лютого з 12:00 до 13:30 на платформі Zoom.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Нікіта Гавриленко

Зв'язатись
+380 (67) 218 27 19
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: