fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл від ЕВА «Качай легальне!»

  • Дата: 15/12/2020
  • Мова: українська
  • Час: 14:00 - 16:00
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Зареєструватися
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Круглий стіл від ЕВА «Качай легальне!». Дата: 15 грудня2020. Час: 14:00 16:00. Мова: українська. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на онлайн Круглий стіл «Качай легальне!» 15 грудня 2020 року о 14:00, аби обговорити проблему з інтернет піратством в Україні та продемонструвати вдалі зразки соціальної реклами, отримані за результатами партнерської номінації Асоціації в рамках 12-го Національного фестивалю соціальної реклами «Качай легальне!», який проходив 9 грудня в Києві. Ініціатором цієї номінації з боку Асоціації став Комітет побутової електротехніки, адже, на сьогодні склалася ситуація, коли лише 14% користувачів в інтернеті використовують виключно легальний контент. При цьому, виробники та імпортери обладнання мають додатково закладати у вартість гаджетів так званий збір за приватне копіювання. Таким чином, представники легального та соціально-відповідального бізнесу зацікавлені у розширенні кола користувачів легального інтернет-контенту, вирішенні проблеми піратства в України та реформуванні системи зборів з обладнання та носіїв інформації. Модератор круглого столу – Світлана Михайловська, заступник виконавчого директора Асоціації. Запрошені спікери: Олександр Романішин, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Євгеній Ромат, організатор 12-го Національного фестивалю соціальної реклами. Оксана Миронько, представник журі від Асоціації в номінації «Качай легальне!», Керівник департаменту комунікацій Асоціації. Олена Гетманчук, PR менеджер компанії Samsung Electronics Україна. Валерій Харчишин, генеральний директор ГО «УААСП». Вікторія Куликова, менеджер Комітету побутової електротехніки Асоціації. Круглий стіл запланований на 15 грудня о 14:00 і буде доступний на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Для участі представників ЗМІ потрібна попередня акредитація, що здійснюється на електронну адресу: oksana.myronko@eba.com.ua Оксана Миронько. Чекаємо Вас на нашому онлайн-круглому столі!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на онлайн Круглий стіл «Качай легальне!» 15 грудня 2020 року о 14:00, аби обговорити проблему з інтернет піратством в Україні та продемонструвати вдалі зразки соціальної реклами, отримані за результатами партнерської номінації Асоціації в рамках 12-го Національного фестивалю соціальної реклами «Качай легальне!», який проходив 9 грудня в Києві.

Ініціатором цієї номінації з боку Асоціації став Комітет побутової електротехніки, адже, на сьогодні склалася ситуація, коли лише 14% користувачів в інтернеті використовують виключно легальний контент. При цьому, виробники та імпортери обладнання мають додатково закладати у вартість гаджетів так званий збір за приватне копіювання. Таким чином, представники легального та соціально-відповідального бізнесу зацікавлені у розширенні кола користувачів легального інтернет-контенту, вирішенні проблеми піратства в України та реформуванні системи зборів з обладнання та носіїв інформації.

Модератор круглого столу – Світлана Михайловська, заступник виконавчого директора Асоціації.

Запрошені спікери:

  • Олександр Романішин, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
  • Євгеній Ромат, організатор 12-го Національного фестивалю соціальної реклами.
  • Оксана Миронько, представник журі від Асоціації в номінації «Качай легальне!», Керівник департаменту комунікацій Асоціації.
  • Олена ГетманчукPR менеджер компанії Samsung Electronics Україна.
  • Валерій Харчишин, генеральний директор ГО «УААСП».
  • Вікторія Куликова, менеджер Комітету побутової електротехніки Асоціації.

Круглий стіл запланований на 15 грудня о 14:00 і буде доступний на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Для участі представників ЗМІ потрібна попередня акредитація, що здійснюється на електронну адресу: oksana.myronko@eba.com.ua Оксана Миронько.

Чекаємо Вас на нашому онлайн-круглому столі!

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: