fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл щодо законодавчої ініціативи реєструвати мобільні телефони в базі даних ІМЕІ-кодів (захід почнеться о 16:00!)

  • Дата: 26/11/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 16:00 - 17:30
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Круглий стіл щодо законодавчої ініціативи реєструвати мобільні телефони в базі даних ІМЕІ-кодів (захід почнеться о 16:00!). Дата: 26 листопада2021. Час: 16:00 17:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Відбудеться онлайн. 26 листопада о 16.00 Європейська Бізнес Асоціація запрошує на круглий стіл з представниками органів державної влади присвячений обговоренню проєктів законів про внесення змін до Закону «Про електронні комунікації» №6183 та про внесення змін до кодексів України щодо відповідальності за порушення у сферах електронних комунікацій №6185. Під час зустрічі, плануємо обговорити наступні питання. Внесення мобільних телефонів до бази даних ІМЕІ-кодів та відключення незареєстрованих телефонів. Ввезення мобільних телефонів фізичними особами для особистого користування та особливості їх подальшої реєстрації в базі даних, тощо. Питання відповідальності за недотримання законодавчих норм. До участі в обговорені запрошені народні депутати, автори проєктів законів №6185 та №6183, а також представники Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, та Українського державного центру радіочастот.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail viktoriia.kulykova@eba.com.ua. Контактний телефон. +380 (67) 656-08-70.

26 листопада о 16.00 Європейська Бізнес Асоціація запрошує на круглий стіл з представниками органів державної влади присвячений обговоренню проєктів законів про внесення змін до Закону «Про електронні комунікації» №6183 та про внесення змін до кодексів України щодо відповідальності за порушення у сферах електронних комунікацій №6185. Під час зустрічі, плануємо обговорити наступні питання.

  • Внесення мобільних телефонів до бази даних ІМЕІ-кодів та відключення незареєстрованих телефонів.
  • Ввезення мобільних телефонів фізичними особами для особистого користування та особливості їх подальшої реєстрації в базі даних, тощо.
  • Питання відповідальності за недотримання законодавчих норм.

До участі в обговорені запрошені народні депутати, автори проєктів законів №6185 та №6183, а також представники Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, та Українського державного центру радіочастот.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
+380 (67) 656-08-70
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: