fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл щодо процедури працевлаштування іноземців

  • Дата: 19/10/2018 (ПТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 13:30 - 15:00
Місце проведення:

Офіс Європейської Бізнес Асоціації Андріївський узвіз 1А Київ

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Круглий стіл щодо процедури працевлаштування іноземців. Дата: 19 жовтня2018. Час: 13:30 15:00. Мова: Українська. Місце проведення: Офіс Європейської Бізнес Асоціації Андріївський узвіз 1А Київ. Запрошуємо представників компаній-членів Асоціації долучитися до участі у Круглому столі, присвяченому процедурі працевлаштування Україні. Захід відбудеться 19 жовтня о 13.30 в офісі Асоціації на Андріївському узвозі 1А. На захід запрошено представників Державної міграційної служби, Міністерства соціальної політики, Державної служби зайнятості (очікуємо підтвердження їх присутності). Під час зустрічі планується: розглянути процес видачі дозволів на працевлаштування іноземців; обговорити оновлену процедуру видачі посвідок на тимчасове проживання у вигляді ID карток; обговорити способи вирішення труднощів, що виникають зараз під час проходження процедури працевлаштування іноземців на різних етапах у форматі питань-відповідей від учасників зустрічі.  Будемо вдячні якщо поділитеся з нами запитаннями до запрошених державних служб заздалегідь на [email protected] до 18.10.2018, 15.00. Реєстрацію на захід буде закрито 18 жовтня о 10.00. Для участі представників медіа потрібна попередня акредитація, яка здійснюється за номером: 063 638 68 71 або пишіть на електронну адресу: [email protected].Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Скрилюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0966751189.

Запрошуємо представників компаній-членів Асоціації долучитися до участі у Круглому столі, присвяченому процедурі працевлаштування Україні.

Захід відбудеться 19 жовтня о 13.30 в офісі Асоціації на Андріївському узвозі 1А.

На захід запрошено представників Державної міграційної служби, Міністерства соціальної політики, Державної служби зайнятості (очікуємо підтвердження їх присутності).

Під час зустрічі планується:

  • розглянути процес видачі дозволів на працевлаштування іноземців;
  • обговорити оновлену процедуру видачі посвідок на тимчасове проживання у вигляді ID карток;
  • обговорити способи вирішення труднощів, що виникають зараз під час проходження процедури працевлаштування іноземців на різних етапах у форматі питань-відповідей від учасників зустрічі. 

Будемо вдячні якщо поділитеся з нами запитаннями до запрошених державних служб заздалегідь на [email protected] до 18.10.2018, 15.00.

Реєстрацію на захід буде закрито 18 жовтня о 10.00.

Для участі представників медіа потрібна попередня акредитація, яка здійснюється за номером: 063 638 68 71 або пишіть на електронну адресу: [email protected].

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Скрилюк

Зв'язатись
0966751189
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: