fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл щодо необхідності законодавчих змін у сфері захисту прав споживачів та електронної комерції

  • Дата: 08/07/2021 (ЧТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Круглий стіл щодо необхідності законодавчих змін у сфері захисту прав споживачів та електронної комерції. Дата: 08 липня2021. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на круглий стіл щодо необхідності законодавчих змін у сфері захисту прав споживачів та електронної комерції. Ця онлайн зустріч запланована на 8 липня о 10:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. До участі в обговорені запрошені представники державних органів, зокрема Верховної Ради України, Міністерства економіки України, Міністерства цифрової трансформації та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Питання до обговорення: Статус та остання редакція нової версії проєкту Закону щодо захисту прав споживачів, яка розробляється Міністерством економіки. Важливість прийняття Проєкту Закону №4185 щодо гарантійних зобов’язань в електронному вигляді та можливість врахування в ньому пропозицій Асоціації. Необхідність та перспективи внесення змін до Закону України «Про електронну комерцію». Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Для участі натисніть “Зареєструватись Онлайн”. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail [email protected]

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на круглий стіл щодо необхідності законодавчих змін у сфері захисту прав споживачів та електронної комерції.

Ця онлайн зустріч запланована на 8 липня о 10:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

До участі в обговорені запрошені представники державних органів, зокрема Верховної Ради України, Міністерства економіки України, Міністерства цифрової трансформації та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Питання до обговорення:

  • Статус та остання редакція нової версії проєкту Закону щодо захисту прав споживачів, яка розробляється Міністерством економіки.
  • Важливість прийняття Проєкту Закону №4185 щодо гарантійних зобов’язань в електронному вигляді та можливість врахування в ньому пропозицій Асоціації.
  • Необхідність та перспективи внесення змін до Закону України «Про електронну комерцію».

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Для участі натисніть “Зареєструватись Онлайн”.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: