fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл щодо ключових питань відновлення України

  • Дата: 05/07/2024 (ПТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 11:00 - 14:00
Місце проведення:

10A, Контрактова площа, 10А, Київ, Україна, 02000

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Круглий стіл щодо ключових питань відновлення України. Дата: 05 липня2024. Час: 11:00 14:00. Мова: Українська. Місце проведення: 10A, Контрактова площа, 10А, Київ, Україна, 02000. Європейська Бізнес Асоціація та Комітет Асоціації з питань відновлення України запрошують Вас на круглий стіл щодо ключових питань відновлення України, що проходитиме в Києві, 5 липня з 11:00 до 14:00 у змішаному форматі. Участь в круглому столі візьмуть: Олена Шуляк, голова Комітету ВРУ з питань організації держвлади та місцевого самоврядування Володимир Кузьо, заступник Міністра економіки України Наталія Козловська, заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Оксана Очеретяна, заступник голови правління Експортно-кредитного агентства Представники бізнесу з різних індустрій, секторів економіки та різних регіонів України Під час заходу плануємо обговорити планами та пріоритетами профільних державних органів в контексті сприяння відновленню України, основні результати конференції з відновлення в Берліні, питання страхування інвестицій, доступ бізнесу до фінансування, а також ключові проблеми та питання, що турбують бізнес в контексті відновлення України. Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. В разі виявлення додаткових запитань можете звертатись до [email protected]. До зустрічі!   Партнер заходу - БДО в Україні.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Нікіта Гавриленко. E-mail [email protected].

Європейська Бізнес Асоціація та Комітет Асоціації з питань відновлення України запрошують Вас на круглий стіл щодо ключових питань відновлення України, що проходитиме в Києві, 5 липня з 11:00 до 14:00 у змішаному форматі.

Участь в круглому столі візьмуть:

  • Олена Шуляк, голова Комітету ВРУ з питань організації держвлади та місцевого самоврядування
  • Володимир Кузьо, заступник Міністра економіки України
  • Наталія Козловська, заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України
  • Оксана Очеретяна, заступник голови правління Експортно-кредитного агентства
  • Представники бізнесу з різних індустрій, секторів економіки та різних регіонів України

Під час заходу плануємо обговорити планами та пріоритетами профільних державних органів в контексті сприяння відновленню України, основні результати конференції з відновлення в Берліні, питання страхування інвестицій, доступ бізнесу до фінансування, а також ключові проблеми та питання, що турбують бізнес в контексті відновлення України.

Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

В разі виявлення додаткових запитань можете звертатись до [email protected].

До зустрічі!

 

Партнер заходу – БДО в Україні.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Нікіта Гавриленко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: