fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл Комітету з логістики щодо нестачі польських автодозволів

  • Дата: 31/10/2018 (СР)
  • Час: 10:00 - 12:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Круглий стіл Комітету з логістики щодо нестачі польських автодозволів. Дата: 31 жовтня2018. Час: 10:00 12:00. Шановні колеги! Ми хочемо запросити вас на круглий стіл Комітету з логістики Асоціації для обговорення питання відсутності дозволів на міжнародні транспортні перевезення, а саме обговорити значну проблему у сфері транспортування вантажів, вирішення якої вимагає негайних дій - недостатня кількість дозволів на міжнародні вантажні перевезення автотранспортом. Протягом останніх кількох років ця проблема стала постійною, що негативно впливає на ділові операції найбільших українських та міжнародних компаній. Через відсутність дозволів наші компанії зіткнулися із значними затримками поставок готової продукції на ринки ЄС, а також виникли затримки в постачанні сировини та готової продукції з Європи. У 2018 році попит на ринку перевищив кількість наданих дозволів, які, як очікується, будуть повністю вичерпані найближчим часом. Дата круглого столу - 31 жовтня 2018 року з 10:00 до 12:00 в офісі EBA (1-й поверх, 1А Андріївський узвіз, Київ). Реєстрація починається о 09:30. Для обговорення вищезазначених питань ми запросили представників: Державна служба України з безпеки транспорту Міністерство інфраструктури України Міністерство закордонних справ України Міністерство економічного розвитку та торгівлі України На зустрічі будуть обговорюватися такі питання: Відсутність дозволів на міжнародні перевезення у 2018 році; Способи збільшення кількості дозволів між Україною та іншими країнами ЄС (особливо із Республікою Польща); Затримка перетину кордону на польському кордоні. Шляхи вирішення проблеми. Реєстрація обовязкова. Для реєстрації, будь ласка, надішліть Ваш запит до Дарії Січкар, Асистента Комітету з логістики: [email protected]. Чекаємо вас на зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Дарія Січкар. E-mail [email protected].. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Шановні колеги!

Ми хочемо запросити вас на круглий стіл Комітету з логістики Асоціації для обговорення питання відсутності дозволів на міжнародні транспортні перевезення, а саме обговорити значну проблему у сфері транспортування вантажів, вирішення якої вимагає негайних дій – недостатня кількість дозволів на міжнародні вантажні перевезення автотранспортом. Протягом останніх кількох років ця проблема стала постійною, що негативно впливає на ділові операції найбільших українських та міжнародних компаній.

Через відсутність дозволів наші компанії зіткнулися із значними затримками поставок готової продукції на ринки ЄС, а також виникли затримки в постачанні сировини та готової продукції з Європи. У 2018 році попит на ринку перевищив кількість наданих дозволів, які, як очікується, будуть повністю вичерпані найближчим часом.

Дата круглого столу – 31 жовтня 2018 року з 10:00 до 12:00 в офісі EBA (1-й поверх, 1А Андріївський узвіз, Київ). Реєстрація починається о 09:30.

Для обговорення вищезазначених питань ми запросили представників:

  • Державна служба України з безпеки транспорту
  • Міністерство інфраструктури України
  • Міністерство закордонних справ України
  • Міністерство економічного розвитку та торгівлі України

На зустрічі будуть обговорюватися такі питання:

  • Відсутність дозволів на міжнародні перевезення у 2018 році;
  • Способи збільшення кількості дозволів між Україною та іншими країнами ЄС (особливо із Республікою Польща);
  • Затримка перетину кордону на польському кордоні. Шляхи вирішення проблеми.

Реєстрація обов’язкова. Для реєстрації, будь ласка, надішліть Ваш запит до Дарії Січкар, Асистента Комітету з логістики: [email protected].

Чекаємо вас на зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дарія Січкар

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: