fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл ЕВА: RAB регулювання як передумова для залучення інвестицій у енергетику України

 • Дата: 24/04/2018 (ВТ)
 • Мова: українська (з перекладом на англійську)
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Реєстрація починається9:30
Місце проведення:

Офіс ЕВА (Андріївський Узвіз, 1А, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Круглий стіл ЕВА: RAB регулювання як передумова для залучення інвестицій у енергетику України. Дата: 24 квітня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: українська (з перекладом на англійську). Реєстрація починається 9:30. Місце проведення: Офіс ЕВА (Андріївський Узвіз, 1А, Київ). Європейська Бізнес Асоціація із радістю запрошує Вас до круглого столу-дискусії на тему «RAB регулювання як передумова для залучення інвестицій у енергетику України». Захід запланований на 24 квітня, на 10:00 і відбудеться в офісі ЕВА ( Андріївський Узвіз 1А, м. Київ). Під час заходу планується обговорити актуальні проблемні моменти, що існують у сфері залучення інвестицій у енергетику України, а також можливі шляхи їх вирішення. Учасники круглого столу: Шевкі Аджунер, Директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Дмитро Вовк, Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг Карел Хірман, Член робочої групи зі створення Фонду енергоефективності України Ольга Буславець, Директор департаменту електроенергетичного комплексу Міністерства Енергетики на Вугільної промисловості України Володимир Євдокімов, Керівник Проекту Управління реформування енергетичного ринку Всеволод Ковальчук, СЕО Укренерго Юлія Ковалів, Керівник Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України (tbc) Теми для обговорення: Технічний стан електроенергетики України та поточних можливостей для інвестицій у модернізацію сектору; Європейський досвід RAB регулювання як інструменту залучення інвестицій у розвиток дистрибуції електроенергії; RAB регулювання у контексті приватизації електропостачальних компаній; Реформи ринку електроенергії: важливість інвестиційної привабливості галузі для старту повноцінної роботи конкурентного ринку. Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні. Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошується два представника від компанії члена Асоціації. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Алексеєва Ірина. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 496 06 01.

Європейська Бізнес Асоціація із радістю запрошує Вас до круглого столу-дискусії на тему «RAB регулювання як передумова для залучення інвестицій у енергетику України».

Захід запланований на 24 квітня, на 10:00 і відбудеться в офісі ЕВА ( Андріївський Узвіз 1А, м. Київ).

Під час заходу планується обговорити актуальні проблемні моменти, що існують у сфері залучення інвестицій у енергетику України, а також можливі шляхи їх вирішення.

Учасники круглого столу:

 • Шевкі Аджунер, Директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні
 • Дмитро Вовк, Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг
 • Карел Хірман, Член робочої групи зі створення Фонду енергоефективності України
 • Ольга Буславець, Директор департаменту електроенергетичного комплексу Міністерства Енергетики на Вугільної промисловості України
 • Володимир Євдокімов, Керівник Проекту Управління реформування енергетичного ринку
 • Всеволод Ковальчук, СЕО Укренерго
 • Юлія Ковалів, Керівник Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України (tbc)

Теми для обговорення:

 • Технічний стан електроенергетики України та поточних можливостей для інвестицій у модернізацію сектору;
 • Європейський досвід RAB регулювання як інструменту залучення інвестицій у розвиток дистрибуції електроенергії;
 • RAB регулювання у контексті приватизації електропостачальних компаній;
 • Реформи ринку електроенергії: важливість інвестиційної привабливості галузі для старту повноцінної роботи конкурентного ринку.

Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в плануванні.

Просимо звернути увагу на обмеження у реєстрації, до участі у заході запрошується два представника від компанії члена Асоціації.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Алексеєва Ірина

Зв'язатись
496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: