fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл Асоціації «Демографічна ситуація та людський капітал в Україні»

  • Дата: 28/02/2018 (СР)
  • Мова: Українська без перекладу
  • Час: 10:00 - 11:30
  • Реєстрація починаєтьсяо 09:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Круглий стіл Асоціації «Демографічна ситуація та людський капітал в Україні». Дата: 28 лютого2018. Час: 10:00 11:30. Мова: Українська без перекладу. Реєстрація починається о 09:30. Місце проведення: Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Ми хотіли б запросити Вас на круглий стіл Асоціації на тему «Демографічна ситуація та людський капітал в Україні». Ця подія запланована на 28 лютого і відбудеться в офісі Асоціації. Чому талановитий спеціаліст воліє залишати Україну та шукати яскравіші можливості за кордоном? Що ми повинні зробити, щоб вони залишилися в нашій країні? Дефіцит професіоналів у корпоративному та промисловому секторах, зростання міграційної активності, нестабільність навколишнього середовища на ринку праці - всі ці фактори відображають сучасну реальність України. Саме тому ми вирішили обговорити причини однієї з найбільших проблем нашого суспільства та, звичайно, подумати про можливі розумні рішення. Ми запросили представників Міністерства соціальної політики України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Пенсійного фонду України, Державної служби зайнятості, Державної служби статистики України, Державної міграційної служби України, Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи  НАН України. Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися більше деталей! Зверніть увагу, що попередня реєстрація обовзкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни у розкладі. Ми з нетерпінням чекаємо Вас в найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 0601.

Ми хотіли б запросити Вас на круглий стіл Асоціації на тему «Демографічна ситуація та людський капітал в Україні».

Ця подія запланована на 28 лютого і відбудеться в офісі Асоціації.

Чому талановитий спеціаліст воліє залишати Україну та шукати яскравіші можливості за кордоном?

Що ми повинні зробити, щоб вони залишилися в нашій країні?

Дефіцит професіоналів у корпоративному та промисловому секторах, зростання міграційної активності, нестабільність навколишнього середовища на ринку праці – всі ці фактори відображають сучасну реальність України.

Саме тому ми вирішили обговорити причини однієї з найбільших проблем нашого суспільства та, звичайно, подумати про можливі розумні рішення. Ми запросили представників Міністерства соціальної політики України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Пенсійного фонду України, Державної служби зайнятості, Державної служби статистики України, Державної міграційної служби України, Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи  НАН України.

Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися більше деталей!

Зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’зкова, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни у розкладі.

Ми з нетерпінням чекаємо Вас в найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 0601
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: