fbpx

Круглий стіл Асоціації «Споживач +»

  • Дата: 12/08/2020
  • Мова: Українська
  • Час: 14:00 - 16:00
Місце проведення:

Онлайн через Zoom

Розвиток економіки значною мірою залежить від споживачів, однак несумлінні гравці ринку часом нехтують їх інтересами. Так, щоб захистити права споживачів, необхідно  розробити диверсифіковану систему заходів для протидії недобросовісним діловим практикам. Зокрема, за допомогою цифрових технологій можна більш якісно надавати послуги та більш ефективно захищати права споживачів.

Тому Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на Круглий стіл «Споживач +», щоб обговорити поточні проблеми в сфері захисту прав споживачів та презентувати концепцію бізнесу щодо покращення захисту прав споживачів за допомогою веб-порталу «Дія» на прикладі індустрії побутової техніки та електроніки.

Участь у обговоренні приймуть представники індустрії, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства цифрової трансформації та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів.

Ця онлайн-зустріч запланована на 12 серпня о 14:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі!

 

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: