fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл Асоціації «Споживач +»

  • Дата: 12/08/2020
  • Мова: Українська
  • Час: 14:00 - 16:00
Місце проведення:

Онлайн через Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Круглий стіл Асоціації «Споживач +». Дата: 12 серпня2020. Час: 14:00 16:00. Мова: Українська. Місце проведення: Онлайн через Zoom. Розвиток економіки значною мірою залежить від споживачів, однак несумлінні гравці ринку часом нехтують їх інтересами. Так, щоб захистити права споживачів, необхідно  розробити диверсифіковану систему заходів для протидії недобросовісним діловим практикам. Зокрема, за допомогою цифрових технологій можна більш якісно надавати послуги та більш ефективно захищати права споживачів. Тому Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на Круглий стіл «Споживач +», щоб обговорити поточні проблеми в сфері захисту прав споживачів та презентувати концепцію бізнесу щодо покращення захисту прав споживачів за допомогою веб-порталу «Дія» на прикладі індустрії побутової техніки та електроніки. Участь у обговоренні приймуть представники індустрії, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства цифрової трансформації та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів. Ця онлайн-зустріч запланована на 12 серпня о 14:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі!    Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail viktoriia.kulykova@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 656 08 70.

Розвиток економіки значною мірою залежить від споживачів, однак несумлінні гравці ринку часом нехтують їх інтересами. Так, щоб захистити права споживачів, необхідно  розробити диверсифіковану систему заходів для протидії недобросовісним діловим практикам. Зокрема, за допомогою цифрових технологій можна більш якісно надавати послуги та більш ефективно захищати права споживачів.

Тому Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на Круглий стіл «Споживач +», щоб обговорити поточні проблеми в сфері захисту прав споживачів та презентувати концепцію бізнесу щодо покращення захисту прав споживачів за допомогою веб-порталу «Дія» на прикладі індустрії побутової техніки та електроніки.

Участь у обговоренні приймуть представники індустрії, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства цифрової трансформації та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів.

Ця онлайн-зустріч запланована на 12 серпня о 14:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі!

 

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: