fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Коронавірус. Нова реальність: Поради та рекомендації бізнесу

  • Дата: 24/03/2020
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 17:00 - 18:30
  • Місце проведення:Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Коронавірус. Нова реальність: Поради та рекомендації бізнесу. Дата: 24 березня2020. Час: 17:00 18:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Реєстрація закрита! Зі спалахом коронавірусу значно збільшилась кількість матеріалів про медицину та охорону здоровя. Дуже часто важлива інформація губиться серед потоку міфів та фейкових новин. Тож, відповідальному бізнесу необхідно вміти відрізнити правду від неправди, щоб приймати рішення, які впливають на здоровя людей. Тому наша спікерка, Катерина Булавінова, медичний експерт Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, лікар-педіатр та інфекціоніст, допоможе вам зорієнтуватися у темі коронавірусу та пов’язаних з ним наслідків. Питання до обговорення: Симптоми захворювання та його лікування Що робити, якщо в компанії виявили хворого працівника? Як убезпечити інших в такій ситуації? Як реорганізувати робочий процес, щоб мінімізувати ризик зараження на підприємстві? Як зміниться ситуація з коронавірусом через місяць? Як компанії можуть підготуватися до пандемії в Україні? Ця онлайн зустріч запланована на 24 березня, 17:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (24 березня 15:00). Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. +38 067 218 09 04.

Реєстрація закрита!

Зі спалахом коронавірусу значно збільшилась кількість матеріалів про медицину та охорону здоров’я. Дуже часто важлива інформація губиться серед потоку міфів та фейкових новин. Тож, відповідальному бізнесу необхідно вміти відрізнити правду від неправди, щоб приймати рішення, які впливають на здоров’я людей. Тому наша спікерка, Катерина Булавінова, медичний експерт Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, лікар-педіатр та інфекціоніст, допоможе вам зорієнтуватися у темі коронавірусу та пов’язаних з ним наслідків.

Питання до обговорення:

  • Симптоми захворювання та його лікування
  • Що робити, якщо в компанії виявили хворого працівника? Як убезпечити інших в такій ситуації?
  • Як реорганізувати робочий процес, щоб мінімізувати ризик зараження на підприємстві?
  • Як зміниться ситуація з коронавірусом через місяць?
  • Як компанії можуть підготуватися до пандемії в Україні?

Ця онлайн зустріч запланована на 24 березня, 17:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us.

Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (24 березня 15:00).

Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
+38 067 218 09 04
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: