fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Комітет відновлення України

  • Дата: 12/05/2022 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 17:00 - 18:30
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Комітет відновлення України. Дата: 12 травня2022. Час: 17:00 18:30. Мова: Українська. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Під час останнього опитування Європейської Бізнес Асоціації близько 67% членів підтвердили готовність брати участь у проектах реконструкції в Україні в різних сферах. Більше того, більше 100 представників-членів Асоціації взяли участь у зустрічі з головою партії «Слуга народу» Оленою Шуляк, під час якої ми обговорили перспективи післявоєнної відбудови України, а також зробили внесок у розробку пропозиції ЕВА до відповідних законодавчих ініціатив. Щоб структурувати та поглибити діяльність Асоціації у напрямку відновлення та відбудови країни, хочемо оголосити про старт нової промислової платформи в рамках Асоціації - Комітету відновлення України. Стартова зустріч запланована на 12 травня, 17:00 в онлайн-форматі (на платформі Zoom). Реєстрація для участі обов’язкова. Долучайтеся до заходу! Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Viktoriia Kulykova. E-mail [email protected] Контактний телефон. +38067 656 08 70.

Під час останнього опитування Європейської Бізнес Асоціації близько 67% членів підтвердили готовність брати участь у проектах реконструкції в Україні в різних сферах.

Більше того, більше 100 представників-членів Асоціації взяли участь у зустрічі з головою партії «Слуга народу» Оленою Шуляк, під час якої ми обговорили перспективи післявоєнної відбудови України, а також зробили внесок у розробку пропозиції ЕВА до відповідних законодавчих ініціатив.

Щоб структурувати та поглибити діяльність Асоціації у напрямку відновлення та відбудови країни, хочемо оголосити про старт нової промислової платформи в рамках Асоціації – Комітету відновлення України.

Стартова зустріч запланована на 12 травня, 17:00 в онлайн-форматі (на платформі Zoom).

Реєстрація для участі обов’язкова. Долучайтеся до заходу! 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Viktoriia Kulykova

Зв'язатись
+38067 656 08 70
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: