fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч-обговорення «Бачення бізнесом коаліційної угоди»

  • Дата: 22/07/2019 (ПН)
  • Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
  • Час: 10:30 - 12:30
  • Початок реєстраціїo 10:00
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз, 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч-обговорення «Бачення бізнесом коаліційної угоди». Дата: 22 липня2019. Час: 10:30 12:30. Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). Початок реєстрації o 10:00. Місце проведення: Офіс Асоціації, Андріївський узвіз, 1А. Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на Загальну зустріч з представниками Національної інвестиційної ради України щодо обговорення коаліційної угоди для майбутньої більшості в парламенті. У зустрічі візьмуть участь: Юлія Ковалів, голова офісу Національної інвестиційної ради. Давід Арахамія, секретар Національної інвестиційної ради. Буде йти мова про очікування та пріоритети бізнесу, які важливо врахувати при формуванні Коаліційної угоди для розвитку здорового бізнес-клімату та економічного зростання держави. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (20 липня 18:00). З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на Загальну зустріч з представниками Національної інвестиційної ради України щодо обговорення коаліційної угоди для майбутньої більшості в парламенті.

У зустрічі візьмуть участь:

  • Юлія Ковалів, голова офісу Національної інвестиційної ради.
  • Давід Арахамія, секретар Національної інвестиційної ради.

Буде йти мова про очікування та пріоритети бізнесу, які важливо врахувати при формуванні Коаліційної угоди для розвитку здорового бізнес-клімату та економічного зростання держави.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (20 липня 18:00).

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
044-496-06-01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Чи потрібен Вам переклад?
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: