fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Книжний клуб HR

  • Дата: 13/10/2021
  • Мова: Українська, російська
  • Час: 16:30 - 18:30
Місце проведення:

Офіс Європейської Бізнес Асоціації (вул. Московська 8, локація Creative States)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Книжний клуб HR. Дата: 13 жовтня2021. Час: 16:30 18:30. Мова: Українська, російська. Місце проведення: Офіс Європейської Бізнес Асоціації (вул. Московська 8, локація Creative States). Шановні колеги! Європейська Бізнес Асоціація в партнерстві з «Alpina Digital» та з журналом «Управление Персоналом» запрошує Вас приєднатися до книжного клубу HR. Першу зустріч заплановано на середу, 13 жовтня, о 16:30, офіс Європейської Бізнес Асоціації (вул. Московська 8, локація Creative States). Під час зустрічі учасники клубу зможуть обговорити прочитану книгу та поділитись своїми думками. У майбутньому, ми плануємо запрошувати на зустрічі клубу письменників. На першу зустріч ми пропонуємо декілька книжок на вибір. Голосування за вибір книги проходитиме онлайн, у період з 23 вересня до 28 вересня включно. Кожен учасник, який зареєструється на зустріч, отримає посилання на анкету, яку необхідно буде заповнити. Як тільки завершиться голосування, кожен учасник отримає електронний доступ до книги,  яка набере найбільшу кількість голосів. Модератори зустрічі: Ольга Макогон, головний редактор журналу «Управление Персоналом» Олександр Торопов, генеральний директор «Alpina Digital» в Україні Умови реєстрації: Реєстрація є обов’язковою (посилання на реєстрацію) Кількість місць обмежена до 15 Спікери. Макогон Ольга. Головний редактор журналу Управление персоналом, консультант зі стратегічного HR планування, адвокат з питань трудових відносин. Раніше була Директором Державної служби зайнятості (2019-2020), проектною менеджеркою Реформа ринку праці Офісу реформ Кабінету Міністрів України (2017-2018). Торопов Олександр. Генеральний директор Alpina Digital в Україні. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Деревянко Віктор.

Шановні колеги!

Європейська Бізнес Асоціація в партнерстві з «Alpina Digital» та з журналом «Управление Персоналом» запрошує Вас приєднатися до книжного клубу HR. Першу зустріч заплановано на середу, 13 жовтня, о 16:30, офіс Європейської Бізнес Асоціації (вул. Московська 8, локація Creative States).

Під час зустрічі учасники клубу зможуть обговорити прочитану книгу та поділитись своїми думками. У майбутньому, ми плануємо запрошувати на зустрічі клубу письменників.

На першу зустріч ми пропонуємо декілька книжок на вибір. Голосування за вибір книги проходитиме онлайн, у період з 23 вересня до 28 вересня включно. Кожен учасник, який зареєструється на зустріч, отримає посилання на анкету, яку необхідно буде заповнити. Як тільки завершиться голосування, кожен учасник отримає електронний доступ до книги,  яка набере найбільшу кількість голосів.

Модератори зустрічі:

  • Ольга Макогон, головний редактор журналу «Управление Персоналом»
  • Олександр Торопов, генеральний директор «Alpina Digital» в Україні

Умови реєстрації:

  • Реєстрація є обов’язковою (посилання на реєстрацію)
  • Кількість місць обмежена до 15

Спікери

1 / 2
Макогон Ольга
Головний редактор журналу "Управление персоналом", консультант зі стратегічного HR планування, адвокат з питань трудових відносин. Раніше була Директором Державної служби зайнятості (2019-2020), проектною менеджеркою "Реформа ринку праці" Офісу реформ Кабінету Міністрів України (2017-2018)
Торопов Олександр
Генеральний директор "Alpina Digital" в Україні
Макогон Ольга
Торопов Олександр

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дерев'янко Віктор

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: