fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Kick-off зустріч Підкомітету Кібербезпеки

  • Дата: 20/06/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 12:00 - 13:00
Місце проведення:

Онлайн через Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Kick-off зустріч Підкомітету Кібербезпеки. Дата: 20 червня2024. Час: 12:00 13:00. Мова: Українська. Місце проведення: Онлайн через Zoom. Враховуючи російську агресію проти України, зокрема в кіберпросторі, питання кіберзахисту, цифрової безпеки та кіберстійкості набувають особливої актуальності. Зростання регуляторних ініціатив у сфері кібербезпеки в Україні, як на національному, так і на галузевому рівнях, вимагає активної участі бізнесу у формуванні ефективної та збалансованої політики.  Тому, Європейська Бізнес Асоціація спільно з Аспен Інститут Київ раді запросити вас на установчу зустріч нового Підкомітету з питань кібербезпеки, яка відбудеться 20 червня об 11:00 за Київським часом.   Під час зустрічі розглянемо основні завдання підкомітету, серед яких:  Адвокація: Захист інтересів бізнесу щодо регуляторних та законодавчих ініціатив, спрямованих на впровадження найкращих практик та створення сприятливих умов для розвитку галузі.  Платформа для діалогу: Створення ефективної платформи для державно-приватного діалогу з питань кібербезпеки, що впливають на діяльність бізнесу в Україні.  Організація взаємодії: Фасилітація обміну інформацією та досвідом між фахівцями з кібербезпеки з приватного та публічного секторів, а також з іншими бізнес-асоціаціями та громадськими організаціями.  Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.  До зустрічі! Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Дмитро Кирилюк. E-mail [email protected].

Враховуючи російську агресію проти України, зокрема в кіберпросторі, питання кіберзахисту, цифрової безпеки та кіберстійкості набувають особливої актуальності. Зростання регуляторних ініціатив у сфері кібербезпеки в Україні, як на національному, так і на галузевому рівнях, вимагає активної участі бізнесу у формуванні ефективної та збалансованої політики. 

Тому, Європейська Бізнес Асоціація спільно з Аспен Інститут Київ раді запросити вас на установчу зустріч нового Підкомітету з питань кібербезпеки, яка відбудеться 20 червня об 11:00 за Київським часом.  

Під час зустрічі розглянемо основні завдання підкомітету, серед яких: 

  • Адвокація: Захист інтересів бізнесу щодо регуляторних та законодавчих ініціатив, спрямованих на впровадження найкращих практик та створення сприятливих умов для розвитку галузі. 
  • Платформа для діалогу: Створення ефективної платформи для державно-приватного діалогу з питань кібербезпеки, що впливають на діяльність бізнесу в Україні. 
  • Організація взаємодії: Фасилітація обміну інформацією та досвідом між фахівцями з кібербезпеки з приватного та публічного секторів, а також з іншими бізнес-асоціаціями та громадськими організаціями. 

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. 

До зустрічі! 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дмитро Кирилюк

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: