fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Кібербезпека на промислових об’єктах критичної інфраструктури у рамках вимог ЄС

  • Дата: 17/07/2024 (СР)
  • Мова: Українська (без перекладу) 
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Онлайн через Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Кібербезпека на промислових об’єктах критичної інфраструктури у рамках вимог ЄС. Дата: 17 липня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська (без перекладу) . Місце проведення: Онлайн через Zoom. Кіберзахист промислових мереж керування набуває особливої важливості в умовах воєнної ситуації та майбутньої імплементації європейських стандартів в українське законодавство. Специфіка промислових мереж вимагає глибокого розуміння та застосування передових рішень у сфері кібербезпеки.   У зв’язку з цим Європейська Бізнес Асоціація запрошує на вебінар «Кібербезпека на промислових обєктах критичної інфраструктури у рамках вимог ЄС»,  який відбудеться 17 липня об 11:00 за київським часом.   Під час вебінару ми розглянемо такі питання:  Чим відрізняється кібербезпека промислових мереж від кібербезпеки інформаційних мереж?  Які можливі наслідки кібератак на промислові обєкти критичної інфраструктури?  Які сучасні вимоги до кібербезпеки промислових мереж, зокрема стандарти IEC 62443, NIST SP 800-82,Директива 2022/2555 Європарламенту та Євроради (NIS 2)?  Спікер:   Павло Осінський, продукт-менеджер напрямків Промислова автоматизація та Кіберзахист, Phoenix Contact  Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.  Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.  До зустрічі!  Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Бойко . E-mail [email protected] .

Кіберзахист промислових мереж керування набуває особливої важливості в умовах воєнної ситуації та майбутньої імплементації європейських стандартів в українське законодавство. Специфіка промислових мереж вимагає глибокого розуміння та застосування передових рішень у сфері кібербезпеки.  

У зв’язку з цим Європейська Бізнес Асоціація запрошує на вебінар «Кібербезпека на промислових об’єктах критичної інфраструктури у рамках вимог ЄС»,  який відбудеться 17 липня об 11:00 за київським часом.  

Під час вебінару ми розглянемо такі питання: 

  • Чим відрізняється кібербезпека промислових мереж від кібербезпеки інформаційних мереж? 
  • Які можливі наслідки кібератак на промислові об’єкти критичної інфраструктури? 
  • Які сучасні вимоги до кібербезпеки промислових мереж, зокрема стандарти IEC 62443, NIST SP 800-82,Директива 2022/2555 Європарламенту та Євроради (NIS 2)? 

Спікер:  

  • Павло Осінський, продукт-менеджер напрямків Промислова автоматизація та Кіберзахист, Phoenix Contact 

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. 

Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected]або пройдіть процедуру реєстрації. 

До зустрічі! 

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу. 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Бойко 

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: