fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

IQ Challenge

  • Дата: 27/03/2024 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 17:00 - 18:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Platforma Leonardo, вул. Володимирська 52/17

Google Apple Outlook Telegram Bot
  IQ Challenge. Дата: 27 березня2024. Час: 17:00 18:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Platforma Leonardo, вул. Володимирська 52/17. Реєстрація на подію закрита. IQ Challenge повертається. Що таке QuizLab? Це популярна командна інтелектуально-розважальна вікторина, яка складається з текстових, графічних, аудіо та відео запитань на абсолютно різні теми. Правила дуже прості, а для відповідей достатньо загальних знань і логічного мислення. Гра складається з 7 раундів по 10 текстових, графічних, аудіо та відео запитань на різні теми. У кожного раунду буде своя тема, яку гравці дізнаються безпосередньо перед тим, як його зіграти. Тривалість гри 80-100 хвилин. Спікер: Данііл Кулинич, один з засновників івент агенціїї Qlab. Професійний ведучий і ігротехнік. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Данііл Кулинич. Один з засновників івент агенціїї Qlab. Професійний ведучий і ігротехнік. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-218-27-41.

Реєстрація на подію закрита.

IQ Challenge повертається.

Що таке QuizLab? Це популярна командна інтелектуально-розважальна вікторина, яка складається з текстових, графічних, аудіо та відео запитань на абсолютно різні теми. Правила дуже прості, а для відповідей достатньо загальних знань і логічного мислення.

Гра складається з 7 раундів по 10 текстових, графічних, аудіо та відео запитань на різні теми. У кожного раунду буде своя тема, яку гравці дізнаються безпосередньо перед тим, як його зіграти. Тривалість гри 80-100 хвилин.

Спікер: Данііл Кулинич, один з засновників івент агенціїї Qlab. Професійний ведучий і ігротехнік.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Данііл Кулинич
Один з засновників івент агенціїї Qlab. Професійний ведучий і ігротехнік
Данііл Кулинич

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
067-218-27-41

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: