fbpx

Експертне обговорення “Інвестиції у 2021 році: Як пандемія вплинула на пріоритети інвесторів”

  • Дата: 15/12/2020
  • Мова: Українська
  • Час: 11:00 - 13:00
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Реєстрація

2020 рік добігає до кінця, і підбиваючи підсумки, ми б хотіли пригадати важливі події, що вплинули на інвестиційний клімат України цього року та зробити стратегічні прогнози на наступний 2021 рік. Під час експертного обговорення «Інвестиції у 2021 році: Як пандемія вплинула на пріоритети інвесторів» ми сфокусуємося на обговоренні визначальних факторів, що впливають на розвиток бізнес-клімату та визначимо необхідні зміни для його покращення.

Дискусія будуватиметься навколо презентації результатів «Індексу інвестиційної привабливості України», експертного опитування, проведеного Асоціацією разом з юридичною фірмою Василь Кісіль і Партнери. Разом з представниками органів державної влади, бізнесу та запрошеними експертами ми подискутуємо про можливі способи зміцнення впевненості інвесторів в українському бізнес-середовищі.

Ця онлайн зустріч запланована на 15 грудня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо зустрічі з вами на нашій онлайн-дискусії!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
+380936553922

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: