fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

International Online-Lecture «Business Compliance in practice: It’s all about people»

  • Дата: 17/02/2022 (ЧТ)
  • Мова: Англійська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній EBA
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  International Online-Lecture «Business Compliance in practice: It’s all about people». Дата: 17 лютого2022. Час: 11:00 12:30. Мова: Англійська. Внесок: безкоштовно для членських компаній EBA. Місце проведення: Zoom. Вибачте, цей текст доступний тільки в режимі відображення сайту англійською мовою.Спікери. Джонатан Боудлер. керівник напряму регуляторного комплаєнсу, відповідальний за всі програми ICA з комплаєнсу, має 25 років досвіду в секторі фінансових послуг, останні 15 років займає вищі керівні посади з комплаєнсу. Джонатан має багатий практичний досвід у сфері комплаєнсу, ступінь МВА від Henley Business School та диплом з менеджменту університету Редінга, є висококваліфікованим спеціалістом в управлінні бізнесом з точки зору побудови системи управління ризиками в контексті корпоративної стратегії, є кваліфікованим радником з питань інвестицій та іпотечного кредитування. Крім того пан Боудлер є спікером низки галузевих форумів. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ангеліна Коршун, Лілія Ямборак. E-mail [email protected], [email protected] Контактний телефон. +380 (44) 496 06 01.

Вибачте, цей текст доступний тільки в режимі відображення сайту англійською мовою.

Спікери

1 / 1
Джонатан Боудлер
керівник напряму регуляторного комплаєнсу, відповідальний за всі програми ICA з комплаєнсу, має 25 років досвіду в секторі фінансових послуг, останні 15 років займає вищі керівні посади з комплаєнсу. Джонатан має багатий практичний досвід у сфері комплаєнсу, ступінь МВА від Henley Business School та диплом з менеджменту університету Редінга, є висококваліфікованим спеціалістом в управлінні бізнесом з точки зору побудови системи управління ризиками в контексті корпоративної стратегії, є кваліфікованим радником з питань інвестицій та іпотечного кредитування. Крім того пан Боудлер є спікером низки галузевих форумів
Джонатан Боудлер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ангеліна Коршун, Лілія Ямборак

Зв'язатись

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: