fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інфраструктурний День Асоціації

  • Дата: 03/12/2020
  • Мова: Українська
  • Час: 14:00 - 18:00
Місце проведення:

Онлайн трансляція

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Інфраструктурний День Асоціації. Дата: 03 грудня2020. Час: 14:00 18:00. Мова: Українська. Місце проведення: Онлайн трансляція. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на щорічний Інфраструктурний день Асоціації.  Під час заходу ми підсумуємо результати роботи інфраструктурного сектору України за 2020 рік разом з експертами та представниками профільних органів влади.   В рамках зустрічі будуть проведені чотири панельних дискусії. Під час першої панелі ми обговоримо загальну ситуацію в індустрії та представимо результати нового експертного опитування Асоціації – Інфраструктурний індекс – який містить дослідження поточного стану ключових галузей інфраструктури. Три інших панельних дискусії будуть присвячені обговоренню підсумків року у сфері залізничного, морського, річкового, повітряного транспорту, а також поштової галузі.  Програма заходу:  14:00 – 15:00 – Панель І: Підсумки роботи у секторі транспортної інфраструктури за 2020 рік та плани на 2021 рік. Презентація результатів дослідження Інфраструктурний індекс.   15:00 – 15:45 – Панель II: Обговорення результатів дослідження «Інфраструктурний індекс 2020»  15:45 – 16:30 – Панель ІІI: Залізнична галузь   16:30 – 17:15 – Панель ІV: Морський та річковий транспорт    17:15 – 18:00 – Панель V:  Міжнародні авіаперевезення та поштові експрес-відправлення   Захід відбудеться 3 грудня о 14:00, буде доступна пряма трансляція зустрічі. Посилання на трансляцію буде надано після реєстрації.  Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.   До зустрічі на події!   Спікери. Владислав Криклій Міністр інфраструктури України Юлія Клименко Перший заступник голови Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури Володимир Жмак Голова Правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Голодницький В.о. Голови ДП «АМПУ» Ігор Смілянський Генеральний директор АТ «Укрпошта» Вадим Сидорук Генеральний директор DHL Express в Україні Представник ДП МА «Бориспіль»  Представники Комітету з логістики Асоціації  Партнери            Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Дар’я Січкар. E-mail daria.sichkar@eba.com.ua. Контактний телефон. +380 (67) 218 27 54.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на щорічний Інфраструктурний день Асоціації. 

Під час заходу ми підсумуємо результати роботи інфраструктурного сектору України за 2020 рік разом з експертами та представниками профільних органів влади.  

В рамках зустрічі будуть проведені чотири панельних дискусіїПід час першої панелі ми обговоримо загальну ситуацію в індустрії та представимо результати нового експертного опитування Асоціації – Інфраструктурний індекс – який містить дослідження поточного стану ключових галузей інфраструктури. Три інших панельних дискусії будуть присвячені обговоренню підсумків року у сфері залізничного, морського, річкового, повітряного транспорту, а також поштової галузі. 

Програма заходу: 

14:00 – 15:00 – Панель І: Підсумки роботи у секторі транспортної інфраструктури за 2020 рік та плани на 2021 рікПрезентація результатів дослідження Інфраструктурний індекс.  

15:00 – 15:45  Панель IIОбговорення результатів дослідження «Інфраструктурний індекс 2020» 

15:45 – 16:30 – Панель ІІI: Залізнична галузь  

16:30 – 17:15 – Панель ІVМорський та річковий транспорт   

17:15 – 18:00 – Панель V Міжнародні авіаперевезення та поштові експрес-відправлення  

Захід відбудеться 3 грудня о 14:00, буде доступна пряма трансляція зустрічі. Посилання на трансляцію буде надано після реєстрації. 

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.  

До зустрічі на події!  

Спікери

Владислав Криклій
Міністр інфраструктури України

Юлія Клименко
Перший заступник голови Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури

Володимир Жмак
Голова Правління АТ «Укрзалізниця»

Олександр Голодницький
В.о. Голови ДП «АМПУ»

Ігор Смілянський
Генеральний директор АТ «Укрпошта»

Вадим Сидорук
Генеральний директор DHL Express в Україні

Представник ДП МА «Бориспіль» 

Представники Комітету з логістики Асоціації 

Партнери

           

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дар’я Січкар

Зв'язатись
+380 (67) 218 27 54
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: