fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інфраструктурний День 2021

  • Дата: 03/12/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 12:00 - 17:00
Місце проведення:

Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Інфраструктурний День 2021. Дата: 03 грудня2021. Час: 12:00 17:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5, Київ). Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на щорічний Інфраструктурний день Асоціації. Під час заходу ми підсумуємо результати роботи та зміни в інфраструктурному секторі України за 2021 рік разом з експертами від бізнесу та представниками профільних органів влади.  В рамках зустрічі буде проведено п’ять панельних дискусій. Під час першої та другої панелей ми обговоримо загальну ситуацію в індустрії та представимо результати щорічного експертного опитування Асоціації – Інфраструктурний індекс – який містить дослідження поточного стану ключових галузей інфраструктури. Три інші панельні дискусії будуть присвячені обговоренню підсумків у сфері залізничного, морського, річкового, повітряного транспорту, а також поштової галузі. Захід відбудеться виключно в форматі OFFLINE. Програма заходу. Ця подія запланована на 3 грудня о 12:00 та відбудеться у готелі Hyatt Regency Kyiv (Київ, вул. Алли Тарасової 5). Відповідно до чинних карантинних вимог ми можемо дозволити вашу участь лише за наявності у вас одного із документів нижче: сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами вакцини* негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години) довідка про одужання від COVID-19 Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія. *Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування. Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі на події!   Головні партнери     Інформаційний партнер Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Дар’я Січкар. E-mail daria.sichkar@eba.com.ua.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на щорічний Інфраструктурний день Асоціації.

Під час заходу ми підсумуємо результати роботи та зміни в інфраструктурному секторі України за 2021 рік разом з експертами від бізнесу та представниками профільних органів влади. 

В рамках зустрічі буде проведено п’ять панельних дискусій. Під час першої та другої панелей ми обговоримо загальну ситуацію в індустрії та представимо результати щорічного експертного опитування Асоціації – Інфраструктурний індекс – який містить дослідження поточного стану ключових галузей інфраструктури. Три інші панельні дискусії будуть присвячені обговоренню підсумків у сфері залізничного, морського, річкового, повітряного транспорту, а також поштової галузі.

Захід відбудеться виключно в форматі OFFLINE.

Програма заходу

Ця подія запланована на 3 грудня о 12:00 та відбудеться у готелі Hyatt Regency Kyiv (Київ, вул. Алли Тарасової 5).

Відповідно до чинних карантинних вимог ми можемо дозволити вашу участь лише за наявності у вас одного із документів нижче:

  • сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами вакцини*
  • негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години)
  • довідка про одужання від COVID-19

Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія.

*Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі на події!  

Головні партнери

   

Інформаційний партнер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дар’я Січкар

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: