fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

IFRS Форум у Львові

  • Дата: 12/04/2018 (ЧТ)
  • Час: 10:00 - 15:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  IFRS Форум у Львові. Дата: 12 квітня2018. Час: 10:00 15:00. BDO Україна та Європейська Бізнес Асоціація в рамках медіапартнерства запрошує Вас на IFRS Форум у Львові, що відбудеться 12 квітня з 10.00 до 15.00 в Головному залі засідань, Площа Ринок,1. Мета Форуму: інформування представників бізнесу про нормативно – законодавчі вимоги, щодо фінансової звітності, надання практичних порад та застережень від практиків, а також висвітлення найактуальніших питань, які виникають під час практичного застосування МСФЗ. Для участі у Форумі запрошуються: фінансові менеджери, головні бухгалтери, аудитори та відповідальні за складання та подання фінансової звітності за МСФЗ. Програма заходу за посиланням (можливі зміни). Участь в заході БЕЗКОШТОВНА, попередня реєстрація обов`язкова. Організатори залишають за собою право підтверджувати учасників заходу. Обмежена участь для представників компаній зі сфери консалтингу та аудиту. Організатори: BDO Ukraine, Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Скрилюк. E-mail [email protected].

BDO Україна та Європейська Бізнес Асоціація в рамках медіапартнерства запрошує Вас на IFRS Форум у Львові, що відбудеться 12 квітня з 10.00 до 15.00 в Головному залі засідань, Площа Ринок,1.

Мета Форуму: інформування представників бізнесу про нормативно – законодавчі вимоги, щодо фінансової звітності, надання практичних порад та застережень від практиків, а також висвітлення найактуальніших питань, які виникають під час практичного застосування МСФЗ.

Для участі у Форумі запрошуються: фінансові менеджери, головні бухгалтери, аудитори та відповідальні за складання та подання фінансової звітності за МСФЗ.

Програма заходу за посиланням (можливі зміни).

Участь в заході БЕЗКОШТОВНА, попередня реєстрація обов`язкова.
Організатори залишають за собою право підтверджувати учасників заходу. Обмежена участь для представників компаній зі сфери консалтингу та аудиту.

Організатори: BDO UkraineФедерація професійних бухгалтерів та аудиторів України

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Скрилюк

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: