fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Health Management з Асоціацією в Одесі

  • Дата: 19/01/2022
  • Час: 15:00 - 18:00
  • Тема:“Перша невідкладна допомога для співробітників компаній”
Місце проведення:

Офіс Асоціації в Одесі, пров. Топольського, 4А, пов.1, оф.126

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Health Management з Асоціацією в Одесі. Дата: 19 січня2022. Час: 15:00 18:00. Тема: “Перша невідкладна допомога для співробітників компаній”. Місце проведення: Офіс Асоціації в Одесі, пров. Топольського, 4А, пов.1, оф.126. Шановні члени Асоціації, Запрошуємо вас на практичний майстер-клас з першої допомоги EBA Odesa Health Management “Перша невідкладна допомога для співробітників компаній”. Коли? 19 січня 2022 року, 15:00-18:00. Де? Офіс Асоціації в Одесі, пров. Топольського, 4А, пов.1, оф.126. Ви дізнаєтесь про: • загальні засади першої допомоги (втрата свідомості, перевірка дихання, переведення в безпечне становище); • як діяти у випадку виникнення невідкладних станів (інсульт, серцевий напад, перекриття дихальних шляхів, судомний напад). Для кого може бути корисним цей захід? Для менеджерів з охорони праці, співробітників служб з корпоративної безпеки, відповідальним за безпеку в офісі та на виробництві, а також усім, хто бажає отримати навички надання першої допомоги. Отримайте алгоритми та навички, які можна застосувати для порятунку життя інших людей! Інструктор: Анастасія Білянська Вища медична освіта за напрямом лікувальна справа. Працювала у відділенні інтенсивної терапії в Клініці медичного університету м.Одеси.  Інструктор FAST перша допомога і спецпідготовка з 2018 року по теперішній час. Навчала патрульну поліцію в Одеському центрі первинної професійної підготовки Академія поліції одеського державного університету внутрішніх справ. Навчала курсантів військової академії м.Одеса. Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова. Чекаємо на ваші заявки!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail odesa@eba.com.ua. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації,

Запрошуємо вас на практичний майстер-клас з першої допомоги EBA Odesa Health Management “Перша невідкладна допомога для співробітників компаній”.

Коли? 19 січня 2022 року, 15:00-18:00.
Де? Офіс Асоціації в Одесі, пров. Топольського, 4А, пов.1, оф.126.

Ви дізнаєтесь про:
• загальні засади першої допомоги (втрата свідомості, перевірка дихання, переведення в безпечне становище);
• як діяти у випадку виникнення невідкладних станів (інсульт, серцевий напад, перекриття дихальних шляхів, судомний напад).

Для кого може бути корисним цей захід? Для менеджерів з охорони праці, співробітників служб з корпоративної безпеки, відповідальним за безпеку в офісі та на виробництві, а також усім, хто бажає отримати навички надання першої допомоги.

Отримайте алгоритми та навички, які можна застосувати для порятунку життя інших людей!

Інструктор: Анастасія Білянська

  • Вища медична освіта за напрямом “лікувальна справа”.
  • Працювала у відділенні інтенсивної терапії в Клініці медичного університету м.Одеси. 
  • Інструктор FAST перша допомога і спецпідготовка з 2018 року по теперішній час.
  • Навчала патрульну поліцію в Одеському центрі первинної професійної підготовки “Академія поліції” одеського державного університету внутрішніх справ.
  • Навчала курсантів військової академії м.Одеса.

Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова. Чекаємо на ваші заявки!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: