fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-зустріч “Гранти для бізнесу в умовах війни”

  • Дата: 14/09/2023 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 13:00
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-зустріч “Гранти для бізнесу в умовах війни”. Дата: 14 вересня2023. Час: 11:00 13:00. Мова: українська. Місце проведення: Microsoft Teams. Реєстрація закрита.   Шановні члени Асоціації,   Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації анонсує третю онлайн-зустріч проєкту “У пошуках інвестицій, де ми обговорюємо теми, що турбують бізнес-спільноту при залученні грантів під час війни.    Від початку повномасштабної війни в Україні зявилось багато програм підтримки бізнесу. Лише Кабмін у липні заявив про виділення 40 млрд грн із резервного фонду на таку цільову допомогу підприємцям. Активно підтримують українців і міжнародні фонди. Пропонуємо вам дізнатися більше про можливості для вашого бізнесу на нашій зустрічі: “Гранти для бізнесу в умовах війни”, відбудеться у четвер 14 вересня, з 11:00 до 13:00 на платформі Microsoft Teams.  Ц.А.: бізнес-спільнота ЕВА, представники малого, середнього та великого бізнесу.   Зокрема, поговоримо про:    Який бізнес у пріоритету у грантодавців. На що бізнес може отримати грант. Які суми  фінансування надають грантодавці для бізнесу в умовах війни Перелік Топ-10 грантів для бізнесу Як знайти грант під свій проєкт. Як підготуватися до участі у грантовій програмі Чого очікувати в новому грантовому сезоні в 2024 році. Попередня реєстрація обов’язкова. Спікери. Мар’яна Кобеля. Експертка з залучення грантових ресурсів, директорка консалтингової компанії «Центр розвитку «ЧАС ЗМІН»», засновниця Школи з написання грантових проєктів «ЧАС ЗМІН», авторка видання №1 в Україні на тему «ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ» та єдиного в Україні YouTube-каналу «ЧАС ЗМІН» про грантові можливості, запрошена спікерка Торгово-промислової палати, Дія.Бізнес, форумів, бізнес-клубів тощо.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +487373883.

Реєстрація закрита.

 

Шановні члени Асоціації,  

Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації анонсує третю онлайн-зустріч проєкту “У пошуках інвестицій”, де ми обговорюємо теми, що турбують бізнес-спільноту при залученні грантів під час війни.   

Від початку повномасштабної війни в Україні з’явилось багато програм підтримки бізнесу. Лише Кабмін у липні заявив про виділення 40 млрд грн із резервного фонду на таку цільову допомогу підприємцям. Активно підтримують українців і міжнародні фонди. Пропонуємо вам дізнатися більше про можливості для вашого бізнесу на нашій зустрічі: “Гранти для бізнесу в умовах війни”, відбудеться у четвер 14 вересня, з 11:00 до 13:00 на платформі Microsoft Teams. 

Ц.А.: бізнес-спільнота ЕВА, представники малого, середнього та великого бізнесу.  

Зокрема, поговоримо про:   

  1. Який бізнес у пріоритету у грантодавців.
  2. На що бізнес може отримати грант.
  3. Які суми  фінансування надають грантодавці для бізнесу в умовах війни
  4. Перелік Топ-10 грантів для бізнесу
  5. Як знайти грант під свій проєкт.
  6. Як підготуватися до участі у грантовій програмі
  7. Чого очікувати в новому грантовому сезоні в 2024 році.

Попередня реєстрація обов’язкова. 

Спікери

1 / 1
Мар’яна Кобеля
Експертка з залучення грантових ресурсів, директорка консалтингової компанії «Центр розвитку «ЧАС ЗМІН»», засновниця Школи з написання грантових проєктів «ЧАС ЗМІН», авторка видання №1 в Україні на тему «ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ» та єдиного в Україні YouTube-каналу «ЧАС ЗМІН» про грантові можливості, запрошена спікерка Торгово-промислової палати, Дія.Бізнес, форумів, бізнес-клубів тощо.
Мар’яна Кобеля

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
+487373883
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: