fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Гранти для бізнесу: де отримати гроші на відкриття або розвиток?

 • Дата: 17/08/2023 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 13:00
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Гранти для бізнесу: де отримати гроші на відкриття або розвиток?. Дата: 17 серпня2023. Час: 11:00 13:00. Мова: українська. Місце проведення: Microsoft Teams. Шановні члени Асоціації, Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації анонсує другу онлайн-зустріч проєкту “У пошуках Інвестицій, в рамках якого ми проводимо серію заходів, присвячених темам, що турбують бізнес-спільноту при залученні грантів під час війни.   Так, кількість грантових програм в Україні безперервно зростає. Ба більше, подібне цільове фінансування можна отримати й у рамках державних ініціатив, і у приватних компаній чи міжнародних організацій.  Захід на тему “Гранти для бізнесу: де отримати гроші на відкриття або розвиток?” відбудеться у четвер 17 серпня, з 11:00 до 13:00 на платформі Microsoft Teams та буде присвячений грантовим продуктам та програмам підтримки бізнесу, які презентують наші запрошені експерти.  Ц.А.: бізнес-спільнота ЕВА, представники малого, середнього та великого бізнесу.  Зокрема, поговоримо про:   Як з грантом дати подвійний поштовх для прибутковості власного бізнесу?  Кому нададуть грант та що зробити, аби отримати грант?  Нюанси успішного отримання грантів від Дії.  Які є грантові продукти в програмі єРобота?  EU4Business, GIZ: цікаві ініціативи та можливості для МСБ та бізнес-організацій, програми розвитку, грантові ініціативи (великі та малі гранти).  Запрошені експерти:   Андрій Якшин – викладач бізнес-фінансів, має 20 річний досвіду у фінансах бізнесу, в тому числі Deloitte, Kernel. Співзасновник go4CFO – українського сервісу фінансових директорів на аутсорсі. Сервіс надає зростаючому бізнесу допомогу в залученні фінансування, а також підтримку в подальшому управлінні фінансами компанії.  Марина Ковтун – керівниця компоненту підтримки бізнес-організацій та МСП, програма EU4Business, GIZ.  Катерина Кривошей – керівниця компоненту з підтримки бізнес-організацій та МСП (грантові ініціативи), програма EU4Business, GIZ.  Юлія Ітигіна – координатор, аналітик напрямку з консультаційних проєктів для МСБ, офіс ЄБРР у м. Одеса.  Попередня реєстрація обов’язкова. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації,

Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації анонсує другу онлайн-зустріч проєкту “У пошуках Інвестицій”, в рамках якого ми проводимо серію заходів, присвячених темам, що турбують бізнес-спільноту при залученні грантів під час війни.  

Так, кількість грантових програм в Україні безперервно зростає. Ба більше, подібне цільове фінансування можна отримати й у рамках державних ініціатив, і у приватних компаній чи міжнародних організацій. 

Захід на тему “Гранти для бізнесу: де отримати гроші на відкриття або розвиток?” відбудеться у четвер 17 серпня, з 11:00 до 13:00 на платформі Microsoft Teams та буде присвячений грантовим продуктам та програмам підтримки бізнесу, які презентують наші запрошені експерти. 

Ц.А.: бізнес-спільнота ЕВА, представники малого, середнього та великого бізнесу. 

Зокрема, поговоримо про:  

 • Як з грантом дати подвійний поштовх для прибутковості власного бізнесу? 
 • Кому нададуть грант та що зробити, аби отримати грант? 
 • Нюанси успішного отримання грантів від Дії. 
 • Які є грантові продукти в програмі єРобота? 
 • EU4Business, GIZ: цікаві ініціативи та можливості для МСБ та бізнес-організацій, програми розвитку, грантові ініціативи (великі та малі гранти). 

Запрошені експерти:  

 • Андрій Якшин – викладач бізнес-фінансів, має 20 річний досвіду у фінансах бізнесу, в тому числі Deloitte, Kernel. Співзасновник go4CFO – українського сервісу фінансових директорів на аутсорсі. Сервіс надає зростаючому бізнесу допомогу в залученні фінансування, а також підтримку в подальшому управлінні фінансами компанії. 
 • Марина Ковтун – керівниця компоненту підтримки бізнес-організацій та МСП, програма EU4Business, GIZ. 
 • Катерина Кривошей – керівниця компоненту з підтримки бізнес-організацій та МСП (грантові ініціативи), програма EU4Business, GIZ. 
 • Юлія Ітигіна – координатор, аналітик напрямку з консультаційних проєктів для МСБ, офіс ЄБРР у м. Одеса. 

Попередня реєстрація обов’язкова. 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: