fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Головні податкові зміни з 1 вересня: що потрібно знати бізнесу

  • Дата: 07/09/2023 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Головні податкові зміни з 1 вересня: що потрібно знати бізнесу. Дата: 07 вересня2023. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Місце проведення: Microsoft Teams. Шановні члени Асоціації!   Запрошуємо вас на онлайн зустріч Фінансово-податкового комітету Південноукраїнського офісу Асоціації з Південним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків.  Пропонуємо обговорити цікаву тему про зміни, які несе Закон України № 3219-IX за участі представників Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків: начальника управління податкового аудиту Наталі Муніки, начальника відділу фактичних перевірок Сергія Суржикова, та голови Фінансово-податкового комітету, партнера податкової практики Crowe Mikhailenko Віталія Смердова.  Обговоримо наступні питання:   Відновлення податкових перевірок  Скасування єдиного податку 2 %  Нові правила застосування штрафних санкції  Перебіг строків давності під час війни та інші оновлення податкових правил  Ця зустріч відбудеться у четвер, 7 вересня 2023 року у Microsoft Teams. Початок об 11:00 та тільки для членів Європейської Бізнес Асоціації.   У разі наявності проблемних питань, будь ласка, надсилайте на e-mail: odesa.eba.com.ua до кінця дня, 5 вересня 2023 року.  Посилання на зустріч отримають усі зареєстровані участники.      Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +48 737 38 83.

Шановні члени Асоціації!  

Запрошуємо вас на онлайн зустріч Фінансово-податкового комітету Південноукраїнського офісу Асоціації з Південним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків. 

Пропонуємо обговорити цікаву тему про зміни, які несе Закон України № 3219-IX за участі представників Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків: начальника управління податкового аудиту Наталі Муніки, начальника відділу фактичних перевірок Сергія Суржикова, та голови Фінансово-податкового комітету, партнера податкової практики Crowe Mikhailenko Віталія Смердова. 

Обговоримо наступні питання:  

  1. Відновлення податкових перевірок 
  2. Скасування єдиного податку 2 % 
  3. Нові правила застосування штрафних санкції 
  4. Перебіг строків давності під час війни та інші оновлення податкових правил 

Ця зустріч відбудеться у четвер, 7 вересня 2023 року у Microsoft Teams. Початок об 11:00 та тільки для членів Європейської Бізнес Асоціації.  

У разі наявності проблемних питань, будь ласка, надсилайте на e-mail: odesa.eba.com.ua до кінця дня, 5 вересня 2023 року. 

Посилання на зустріч отримають усі зареєстровані участники.    

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
+48 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: