fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Global Outlook: Економічний фронт

  • Дата: 16/06/2022 (ЧТ)
  • Мова: Українська/Англійська (з перекладом)
  • Час: 15:00 - 16:30
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Global Outlook: Економічний фронт. Дата: 16 червня2022. Час: 15:00 16:30. Мова: Українська/Англійська (з перекладом). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Все більше членів спільноти Європейської Бізнес Асоціації відновлюють свою повноцінну роботу. У порівнянні з минулим місяцем їх кількість виросла вдвоє – до 47%. Водночас ситуація відрізняється по кожному сектору, тож ми знову збираємося в рамках EBA Global Outlook: Економічний фронт, щоб обговорити настрої бізнесу (та чи змінились вони) на четвертому місяці війни. Разом з генеральними директорами ми будемо говорити про те, як зараз почуває себе бізнес в різних секторах економіки. Також будемо ділитися ідеями щодо повоєнного відновлення, очікуваннями та прогнозами на найближче майбутнє. Тож приєднуйтесь до зустрічі 16 червня о 15:00 на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо на вас!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380979792289.

Все більше членів спільноти Європейської Бізнес Асоціації відновлюють свою повноцінну роботу. У порівнянні з минулим місяцем їх кількість виросла вдвоє – до 47%. Водночас ситуація відрізняється по кожному сектору, тож ми знову збираємося в рамках EBA Global Outlook: Економічний фронт, щоб обговорити настрої бізнесу (та чи змінились вони) на четвертому місяці війни.

Разом з генеральними директорами ми будемо говорити про те, як зараз почуває себе бізнес в різних секторах економіки. Також будемо ділитися ідеями щодо повоєнного відновлення, очікуваннями та прогнозами на найближче майбутнє.

Тож приєднуйтесь до зустрічі 16 червня о 15:00 на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо на вас!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: