fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Олексієм Чернишовим, Міністром розвитку громад та територій України

  • Дата: 28/02/2022 (ПН)
  • Мова: українська
  • Час: 17:00 - 18:00
Місце проведення:

онлайн на платформі Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Олексієм Чернишовим, Міністром розвитку громад та територій України. Дата: 28 лютого2022. Час: 17:00 18:00. Мова: українська. Місце проведення: онлайн на платформі Zoom. 28 лютого о 17.00 Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на онлайн-зустріч з Олексієм Чернишовим, Міністром розвитку громад та територій України. Під час зустрічі ми обговоримо готовність держави та регіональної інфраструктури до поточних ризиків. А також розглянемо низку регуляторних питань, зокрема: Реформу містобудування, подальші законодавчі зміни, оцінка діяльності ДІАМ. Енергоефективність: поточний стан та плани на 2022 рік. Оновлення ДБН, реконструкція димоходів, зміни до порядку розроблення проєктної документації та інше. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Для Медіа: Участь представників медіа можлива виключно після попередньої акредитації за e-mail [email protected] Акредитація здійснюється до 23 лютого, 18:00. Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0979792289.

28 лютого о 17.00 Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на онлайн-зустріч з Олексієм Чернишовим, Міністром розвитку громад та територій України. Під час зустрічі ми обговоримо готовність держави та регіональної інфраструктури до поточних ризиків. А також розглянемо низку регуляторних питань, зокрема:

  • Реформу містобудування, подальші законодавчі зміни, оцінка діяльності ДІАМ.
  • Енергоефективність: поточний стан та плани на 2022 рік.
  • Оновлення ДБН, реконструкція димоходів, зміни до порядку розроблення проєктної документації та інше.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Для Медіа: Участь представників медіа можлива виключно після попередньої акредитації за e-mail [email protected]. Акредитація здійснюється до 23 лютого, 18:00.

Чекаємо Вас на нашій онлайн-зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Do you need translation into English?
Зареєструватися
Закрити - 1
Do you need translation into English?
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: