fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Євою Палачковою, Радником з політичних питань Європейської народної партії в рамках проекту “UkraineReforms”: 23 квітня 2018, 10:00

  • Дата: 23/04/2018 (ПН)
  • Мова: Англійська без перекладу
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Початок реєстраціїat 09:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації (Андріївський узвіз 1А)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Євою Палачковою, Радником з політичних питань Європейської народної партії в рамках проекту “UkraineReforms”: 23 квітня 2018, 10:00. Дата: 23 квітня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Англійська без перекладу. Початок реєстрації at 09:30. Місце проведення: Офіс Асоціації (Андріївський узвіз 1А). Асоціація запрошує Вас на нашу Загальну зустріч з Євою Палачковою, Радником з політичних питань Європейської народної партії в рамках проекту “UkraineReforms”. Ця подія відбудеться 23 квітня в офісі Асоціації о 10:00. На зустрічі ми обговорюватимемо політичні процеси, що відбуваються в Європі. А саме, чи обєднана політична комюніті ЄС загалом. Крім того, ми хотіли б дізнатись про реакцію політичної спільноти в Європі на глобальні виклики та небезпеки. Ми також поговоримо про імідж України в Європі. Зверніть увагу, що попередня реєстрація необхідна, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!   Захід скасований!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 0601.

Асоціація запрошує Вас на нашу Загальну зустріч з Євою Палачковою, Радником з політичних питань Європейської народної партії в рамках проекту “UkraineReforms”.

Ця подія відбудеться 23 квітня в офісі Асоціації о 10:00.

На зустрічі ми обговорюватимемо політичні процеси, що відбуваються в Європі. А саме, чи об’єднана політична ком’юніті ЄС загалом.

Крім того, ми хотіли б дізнатись про реакцію політичної спільноти в Європі на глобальні виклики та небезпеки.

Ми також поговоримо про імідж України в Європі.

Зверніть увагу, що попередня реєстрація необхідна, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

 

Захід скасований!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 0601
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: