fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фінансово-Податковий комітет Асоціації в Одесі: Гаряча податкова осінь 2021 (законопроект 5600 перспективи та реальність)

  • Дата: 14/09/2021 (ВТ)
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Онлайн у Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Фінансово-Податковий комітет Асоціації в Одесі: Гаряча податкова осінь 2021 (законопроект 5600 перспективи та реальність). Дата: 14 вересня2021. Час: 16:00 18:00. Місце проведення: Онлайн у Microsoft Teams. На зустрічі ми обговоримо:  Кардинальні зміни в адмініструванні податків (податковий  борг та наслідки його наявності, повноваження контролюючих органів, штрафи та інші важливі нюанси).  Податок на прибуток: збитки та їх адміністрування, нові податкові різниці, нові платники податку на прибуток).  Податок на додану вартість: обмеження права на податковий кредит, бюджетне відшкодування, відміна та подовження деяких пільг по ПДВ, оподаткування постачання житла, касовий метод, тощо.  Акцизний податок: інвентаризація підакцизних товарів та її наслідки, тютюнові зміни в тому числі у роздрібній торгівлі, акцизний податок на електроенергію, тощо. Ліцензування – зміни до Закону № 481 (розширення підстав для анулювання ліцензій  Податок на доходи фізичних осіб: оподаткування операцій з нерухомістю, податкова знижка, тощо.  Екологія (СО2), рентна плата (руди заліза, титану та цирконію, радіочастоти),  єдиний податок.  Мінімальне податкове зобов’язання та його вплив на оподаткування фізичних та юридичних осіб.  Інші зміни.  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected] Контактний телефон. 048 737 38 83.

На зустрічі ми обговоримо: 

  1. Кардинальні зміни в адмініструванні податків (податковий борг та наслідки його наявності, повноваження контролюючих органів, штрафи та інші важливі нюанси). 
  1. Податок на прибуток: збитки та їх адміністрування, нові податкові різниці, нові платники податку на прибуток). 
  1. Податок на додану вартість: обмеження права на податковий кредит, бюджетне відшкодування, відміна та подовження деяких пільг по ПДВ, оподаткування постачання житла, касовий метод, тощо. 
  1. Акцизний податок: інвентаризація підакцизних товарів та її наслідки, тютюнові зміни в тому числі у роздрібній торгівлі, акцизний податок на електроенергію, тощо. Ліцензування – зміни до Закону № 481 (розширення підстав для анулювання ліцензій 
  1. Податок на доходи фізичних осіб: оподаткування операцій з нерухомістю, податкова знижка, тощо. 
  1. Екологія (СО2), рентна плата (руди заліза, титану та цирконію, радіочастоти),  єдиний податок. 
  1. Мінімальне податкове зобов’язання та його вплив на оподаткування фізичних та юридичних осіб. 
  1. Інші зміни. 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: