fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фасилітаційний воркшоп: Моделювання сучасних та майбутніх трендів українського бізнесу

  • Дата: 25/09/2023 (ПН)
  • Мова: українська
  • Час: 17:00 - 18:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Forum Business City, Київ, вул. Пимоненка 13

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Фасилітаційний воркшоп: Моделювання сучасних та майбутніх трендів українського бізнесу. Дата: 25 вересня2023. Час: 17:00 18:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Forum Business City, Київ, вул. Пимоненка 13. Важливо: Захід проводитиметься вживу. Онлайн-трансляції не передбачено. Протягом воркшопу обговоримо питання: Які зміни відбуваються в українському бізнес-середовищі за період з початку повномасштабного вторгнення до сьогодення. Які тренди обумовлюватимуть розвиток бізнесу у найближчі роки. Що потребує переосмислення та корегування. Які нові виклики та трансформації очікують компанії України. Про що потрібно подбати, щоб стати в авангарді всеосяжних змін. Що вже потрібно робити лідерам та командам, щоб зберігати конкурентоздатність та бути готовими до відновлення після війни? Спікерка: Ольга Гулая, MASTER TOP- facilitator, консультантка зі стратегічного розвитку та супроводу бізнесу, голова правління «Національної асоціації фасилітаторів України».Спікери. Ольга Гулая. MASTER TOP- facilitator, консультантка зі стратегічного розвитку та супроводу бізнесу, голова правління «Національної асоціації фасилітаторів України». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Важливо: Захід проводитиметься вживу. Онлайн-трансляції не передбачено.

Протягом воркшопу обговоримо питання:

  • Які зміни відбуваються в українському бізнес-середовищі за період з початку повномасштабного вторгнення до сьогодення.
  • Які тренди обумовлюватимуть розвиток бізнесу у найближчі роки.
  • Що потребує переосмислення та корегування.
  • Які нові виклики та трансформації очікують компанії України.
  • Про що потрібно подбати, щоб стати в авангарді всеосяжних змін.
  • Що вже потрібно робити лідерам та командам, щоб зберігати конкурентоздатність та бути готовими до відновлення після війни?

Спікерка: Ольга Гулая, MASTER TOP- facilitator, консультантка зі стратегічного розвитку та супроводу бізнесу, голова правління «Національної асоціації фасилітаторів України».

Спікери

1 / 1
Ольга Гулая
MASTER TOP- facilitator, консультантка зі стратегічного розвитку та супроводу бізнесу, голова правління «Національної асоціації фасилітаторів України»
Ольга Гулая

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: