fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Expert Talks: Зміни у валютному законодавстві. Огляд 360°

 • Дата: 05/02/2019 (ВТ)
 • Мова: Українська
 • Час: 17:00 - 19:00
Місце проведення:

Прем'єр Готель Дністер вул. Матейка, 6 Львів

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Expert Talks: Зміни у валютному законодавстві. Огляд 360°. Дата: 05 лютого2019. Час: 17:00 19:00. Мова: Українська. Місце проведення: Премєр Готель Дністер вул. Матейка, 6 Львів. 7 лютого 2019 року вводиться в дію новий  Закон України про «Про валюту і валютні операції». У зв’язку з цим ми раді запросити Вас на спільну зустріч комітетів Західноукраїнського офісу Асоціації у форматі «Expert Talks» на тему «Зміни у валютному законодавстві. Огляд 360°», де спільно із експертами зустрічі ми розглянемо з різних точок зору як нововведення вплинуть на бізнес. Під час зустрічі обговоримо: 1. Ключові положення нового закону та новоприйнятих підзаконних актів Національного банку України в тому числі: розрахунки за зовнішньоекономічним договорами; позики від нерезидентів та кредитні договори; валютні цінності та перетин кордону; питання порядку здійснення інвестицій за кордон (щодо ліцензування); порядок виплати дивідендів та повернення інвестицій інвесторам-нерезидентам. 2. Як новий закон вплине на діяльність банків та їх співпрацю із клієнтами. Фахівці банківської сфери дадуть розуміння як такі законодавчі зміни будуть імплементовані в практику та розвіють деякі міфи про закон. Експерти зустрічі: Наталія Анохіна, голова Правничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації, стариший юрист «Arzinger» , модератор зустрічі Ганна Калініченко, старший юрист практики банківського та фінансового права «Arzinger»  Олег Кириєвський, голова Митного комітету Західноукраїнського офісу Асоціації, партнер компанії «Advice Group»  Марина Королькевич, директор департаменту валютного контролю АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»  Якщо у Вас виникнуть запитання щодо нововведень, що не вказані в переліку вище, але важливі для Вашого бізнесу - будь ласка, надішліть їх заздалегідь на [email protected]. Для участі в зустрічі просимо реєструватися до 3 лютого (лише 2 учасники від компанії).Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Скрилюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 032 261 40 67.

7 лютого 2019 року вводиться в дію новий  Закон України про «Про валюту і валютні операції». У зв’язку з цим ми раді запросити Вас на спільну зустріч комітетів Західноукраїнського офісу Асоціації у форматі «Expert Talks» на тему «Зміни у валютному законодавстві. Огляд 360°», де спільно із експертами зустрічі ми розглянемо з різних точок зору як нововведення вплинуть на бізнес.

Під час зустрічі обговоримо:

1. Ключові положення нового закону та новоприйнятих підзаконних актів Національного банку України в тому числі:

 • розрахунки за зовнішньоекономічним договорами;
 • позики від нерезидентів та кредитні договори;
 • валютні цінності та перетин кордону;
 • питання порядку здійснення інвестицій за кордон (щодо ліцензування);
 • порядок виплати дивідендів та повернення інвестицій інвесторам-нерезидентам.

2. Як новий закон вплине на діяльність банків та їх співпрацю із клієнтами.

Фахівці банківської сфери дадуть розуміння як такі законодавчі зміни будуть імплементовані в практику та розвіють деякі міфи про закон.

Експерти зустрічі:

 1. Наталія Анохіна, голова Правничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації, стариший юрист «Arzinger» , модератор зустрічі
 2. Ганна Калініченко, старший юрист практики банківського та фінансового права «Arzinger» 
 3. Олег Кириєвський, голова Митного комітету Західноукраїнського офісу Асоціації, партнер компанії «Advice Group» 
 4. Марина Королькевич, директор департаменту валютного контролю АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» 

Якщо у Вас виникнуть запитання щодо нововведень, що не вказані в переліку вище, але важливі для Вашого бізнесу – будь ласка, надішліть їх заздалегідь на [email protected].

Для участі в зустрічі просимо реєструватися до 3 лютого (лише 2 учасники від компанії).

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Скрилюк

Зв'язатись
032 261 40 67

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: