fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Expert Talks з Асоціацією у Миколаєві: «Транспорт, перевезення, інфраструктура»

 • Дата: 11/06/2021
 • Мова: українська, російська
 • Час: 12:30 - 16:00
Місце проведення:

м. Миколаїв, готель Рейкарц (вул Спортивна, 9)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Expert Talks з Асоціацією у Миколаєві: «Транспорт, перевезення, інфраструктура». Дата: 11 червня2021. Час: 12:30 16:00. Мова: українська, російська. Місце проведення: м. Миколаїв, готель Рейкарц (вул Спортивна, 9). Шановні члени Асоціації, 11 червня 2021 року Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації спільно з Міжнародною юридичною службою Interlegal за підтримки UPSS Terminals, Миколаївського суднобудівного заводу Океан проведе експертне обговорення у м. Миколаєві на тему: «Транспорт, перевезення, інфраструктура». До участі запрошуються: фахівці транспорту, портової галузі та морських перевезень, суднобудівних і судноремонтних заводів, портових терміналів, операторів флоту, трейдерів, логістичних компанії, морських перевізників. Спікери та запрошені гості розкажуть про останні зміни законодавства, ключові тренди і перспективи розвитку внутрішніх водних шляхів, арешти і звільнення судів, захист від дій влади в морських портах. Попередня програма заходу. 12.30 - 13.00 Реєстрація  13.00 - 13.15 Привітання організаторів  Артур Ніцевич, партнер Міжнародної юридичної служби Interlegal  Катерина Морозова, керівник Південноукраїнського офісу ЕВА  Дмитро Фалько, секретар Миколаївської міської ради  Василь Капацина, акціонер Миколаївського суднобудівного заводу Океан  13.15 - 15.15 Виступи   Дмитро Очколяс, провідний юрист Міжнародної юридичної служби Interlegal  Державна регуляторна служба. Вигоди для українського бізнесу  Віталій Толстик, провідний юрист Міжнародної юридичної служби Interlegal Арешт і звільнення судів як забезпечення виконання судноремонтного контракту  Сергій Гурський, Генеральний директор Миколаївського суднобудівного заводу Океан Український судноремонт - перспективи розвитку  Андрій Кафтанов, провідний юрист Міжнародної юридичної служби Interlegal Захист від дій влади в морських портах: що нового?  Микита Кочерба, юрист Міжнародної юридичної служби Interlegal Арбітраж в МКАС: в чому вигода для бізнесу  Дарина Ляшенко, провідний юрист Міжнародної юридичної служби Interlegal Податкові новини. Компанії, рахунки і податки: до чого готуватися вже сьогодні 15.15 - 16.00 - Q&A сесія * В програмі можливі зміни Відразу після завершення офіційної частини учасників очікують фуршет на літній терасі, неформальне спілкування і приємна компанія 😉   Попередня реєстрація обов’язкова. Участь безкоштовна!  Чекаємо на ваші заявки! Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail odesa@eba.com.ua. Контактний телефон. +048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації,

11 червня 2021 року Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації спільно з Міжнародною юридичною службою Interlegal за підтримки UPSS Terminals, Миколаївського суднобудівного заводу Океан проведе експертне обговорення у м. Миколаєві на тему: «Транспорт, перевезення, інфраструктура».

До участі запрошуються: фахівці транспорту, портової галузі та морських перевезень, суднобудівних і судноремонтних заводів, портових терміналів, операторів флоту, трейдерів, логістичних компанії, морських перевізників.

Спікери та запрошені гості розкажуть про останні зміни законодавства, ключові тренди і перспективи розвитку внутрішніх водних шляхів, арешти і звільнення судів, захист від дій влади в морських портах.

Попередня програма заходу

12.30 – 13.00 Реєстрація 

13.00 – 13.15 Привітання організаторів 

 • Артур Ніцевич, партнер Міжнародної юридичної служби Interlegal 
 • Катерина Морозова, керівник Південноукраїнського офісу ЕВА 
 • Дмитро Фалько, секретар Миколаївської міської ради 
 • Василь Капацина, акціонер Миколаївського суднобудівного заводу Океан 

13.15 – 15.15 Виступи  

 • Дмитро Очколяс, провідний юрист Міжнародної юридичної служби Interlegal 
  “Державна регуляторна служба. Вигоди для українського бізнесу”
   
 • Віталій Толстик, провідний юрист Міжнародної юридичної служби Interlegal
  “Арешт і звільнення судів як забезпечення виконання судноремонтного контракту”
   
 • Сергій Гурський, Генеральний директор Миколаївського суднобудівного заводу Океан
  “Український судноремонт – перспективи розвитку”
   
 • Андрій Кафтанов, провідний юрист Міжнародної юридичної служби Interlegal
  “Захист від дій влади в морських портах: що нового?”
   
 • Микита Кочерба, юрист Міжнародної юридичної служби Interlegal
  “Арбітраж в МКАС: в чому вигода для бізнесу”
   
 • Дарина Ляшенко, провідний юрист Міжнародної юридичної служби Interlegal
  “Податкові новини. Компанії, рахунки і податки: до чого готуватися вже сьогодні”

15.15 – 16.00 – Q&A сесія

* В програмі можливі зміни

Відразу після завершення офіційної частини учасників очікують фуршет на літній терасі, неформальне спілкування і приємна компанія 😉  

Попередня реєстрація обов’язкова. Участь безкоштовна! 

Чекаємо на ваші заявки! 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
+048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: