fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення “Коливання обмінного курсу: як знизити ризики?”

  • Дата: 13/02/2020 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 13:30 - 15:30
  • Початок реєстрації:13:00
Місце проведення:

офіс Асоціації (Андріївський узвіз, 1-А, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення “Коливання обмінного курсу: як знизити ризики?”. Дата: 13 лютого2020. Час: 13:30 15:30. Мова: Українська. Початок реєстрації: 13:00. Місце проведення: офіс Асоціації (Андріївський узвіз, 1-А, Київ). Реєстрація завершена!  Європейська Бізнес Асоціація спільно з Експертною платформою НБУ запрошує на експертну дискусію щодо ситуації з обмінним курсом Коливання обмінного курсу: як знизити ризики? Так, номінальна ревальвація гривні на 17% у 2019 році спричинила широку дискусію між стейкхолдерами щодо впливу зміцнення національної валюти на стан економіки та її окремих агентів. Тож 13 лютого розглянемо основні ризики та можливості цієї ситуації з точки зору ключових стейкхолдерів та надамо можливість представити думки та позиції основних стейкхолдерів даного питання.  Дебати розкриють аргументи Правління НБУ, Уряду, експортерів та імпортерів, а також внутрішніх виробників. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Оксана Миронько. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (63) 638 68 71.

Реєстрація завершена! 

Європейська Бізнес Асоціація спільно з Експертною платформою НБУ запрошує на експертну дискусію щодо ситуації з обмінним курсом “Коливання обмінного курсу: як знизити ризики?”

Так, номінальна ревальвація гривні на 17% у 2019 році спричинила широку дискусію між стейкхолдерами щодо впливу зміцнення національної валюти на стан економіки та її окремих агентів.

Тож 13 лютого розглянемо основні ризики та можливості цієї ситуації з точки зору ключових стейкхолдерів та надамо можливість представити думки та позиції основних стейкхолдерів даного питання. 

Дебати розкриють аргументи Правління НБУ, Уряду, експортерів та імпортерів, а також внутрішніх виробників.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Оксана Миронько

Зв'язатись
+380 (63) 638 68 71
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: