fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Перенесено на 17 квітня, 17:00! Зустріч-діалог з керівництвом ДФС у Львівській області та Львівської митниці

  • Дата: 12/04/2018 (ЧТ)
  • Час: 16:00 - 18:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Перенесено на 17 квітня, 17:00! Зустріч-діалог з керівництвом ДФС у Львівській області та Львівської митниці. Дата: 12 квітня2018. Час: 16:00 18:00. Запрошуємо Вас до участі в спільному засіданні Фінансово-податкового та Митного комітетів з керівництвом Головного управління ДФС у Львівській області та Львівської митниці ДФС. Зустріч відбудеться в приміщення Головного управління ДФС у Львівській області (вул. Стрийська, 35, Львів) у форматі відкритого діалогу та запитань-відповідей. Просимо надсилати Ваші запитання на [email protected] та реєструватися до 11 квітня (не більше 2 учасників від компанії - члена Асоціації).Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Скрилюк. E-mail [email protected].

Запрошуємо Вас до участі в спільному засіданні Фінансово-податкового та Митного комітетів з керівництвом Головного управління ДФС у Львівській області та Львівської митниці ДФС.

Зустріч відбудеться в приміщення Головного управління ДФС у Львівській області (вул. Стрийська, 35, Львів) у форматі відкритого діалогу та запитань-відповідей.

Просимо надсилати Ваші запитання на [email protected] та реєструватися до 11 квітня (не більше 2 учасників від компанії – члена Асоціації).

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Скрилюк

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: