fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА GR Networking Evening

  • Дата: 13/12/2017 (СР)
  • Час: 19:00 - 21:30
Місце проведення:

Café L’Etage, вул. Шота Руставелі 16А, Київ

Google Apple Outlook Telegram Bot
  ЕВА GR Networking Evening. Дата: 13 грудня2017. Час: 19:00 21:30. Місце проведення: Café L’Etage, вул. Шота Руставелі 16А, Київ. Європейська Бізнес Асоціація із радістю запрошує фахівців GR з компаній-членів ЕВА на спеціальну подію - EBA GR Networking Evening! Ця святкова зустріч запланована на 13 грудня та відбудеться у  ресторані «Café L’Etage». Ми очікуємо усіх GR спеціалістів щоб провести незабутній вечір у більш затишній та неформальній атмосфері аніж зазвичай на наших загальних зустрічах із представниками Державних органів. Давайте разом відсвяткуємо завершення продуктивного бізнес-сезону та цікаво проведемо час у компанії друзів і колег. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обовязкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі. Ми з нетерпінням очікуємо зустрічі з Вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Європейська Бізнес Асоціація із радістю запрошує фахівців GR з компаній-членів ЕВА на спеціальну подію – EBA GR Networking Evening!

Ця святкова зустріч запланована на 13 грудня та відбудеться у  ресторані «Café L’Etage».

Ми очікуємо усіх GR спеціалістів щоб провести незабутній вечір у більш затишній та неформальній атмосфері аніж зазвичай на наших загальних зустрічах із представниками Державних органів.

Давайте разом відсвяткуємо завершення продуктивного бізнес-сезону та цікаво проведемо час у компанії друзів і колег.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть проінформовані про можливі зміни у розкладі.

Ми з нетерпінням очікуємо зустрічі з Вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 06 01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: