fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Електронний рецепт на антибіотики. Що варто знати?

  • Дата: 29/07/2022 (ПТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 16:00 - 17:00
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Електронний рецепт на антибіотики. Що варто знати?. Дата: 29 липня2022. Час: 16:00 17:00. Мова: Українська. Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Кожен другий українець купує антибіотики без призначення лікаря – такою є статистика МОЗ. Але з 1 серпня контроль за обігом антибіотиків посилиться із впровадженням електронних рецептів на них. Що робити пацієнту, як придбати необхідні ліки та до кого звертатись за рецептом – прояснимо важливі моменти під час заходу «Електронний рецепт на антибіотики. Що варто знати?». Про етапи запуску електронних рецептів та чому це потрібно – розкаже Марія Карчевич, Заступник Міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Про проблему стійкості до антибіотиків ми дізнаємось від Романа Колесника, завідувача відділу антимікробної резистентності та інфекційного контролю ДУ Центру громадського здоровя МОЗ України. Приєднуйтесь до нас 29 липня о 16:00 на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо на вас!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Наталія Костенко. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380986103825.

Кожен другий українець купує антибіотики без призначення лікаря – такою є статистика МОЗ. Але з 1 серпня контроль за обігом антибіотиків посилиться із впровадженням електронних рецептів на них. Що робити пацієнту, як придбати необхідні ліки та до кого звертатись за рецептом – прояснимо важливі моменти під час заходу «Електронний рецепт на антибіотики. Що варто знати?».

Про етапи запуску електронних рецептів та чому це потрібно – розкаже Марія Карчевич, Заступник Міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Про проблему стійкості до антибіотиків ми дізнаємось від Романа Колесника, завідувача відділу антимікробної резистентності та інфекційного контролю ДУ “Центру громадського здоров’я МОЗ України”.

Приєднуйтесь до нас 29 липня о 16:00 на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо на вас!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Наталія Костенко

Зв'язатись
+380986103825
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: