fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експорт в Німеччину: Що варто знати про ринок

  • Дата: 19/10/2023 (ЧТ)
  • Мова: англійська без перекладу
  • Час: 18:30 - 19:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

РЕЄСТРАЦІ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експорт в Німеччину: Що варто знати про ринок. Дата: 19 жовтня2023. Час: 18:30 19:30. Мова: англійська без перекладу. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. У світлі мінливого бізнес-ландшафту в Україні, місцеві компанії все більше зацікавлені у глобальному розширенні своєї присутності. Щоб допомогти цій експансії, Європейська Бізнес Асоціація спільно з Global Business for Ukraine раді представити нову ініціативу, яка сприятиме співпраці та обміну досвідом з іноземними партнерами. У рамках спеціальної зустрічі представники METRO Жан-Себастьян Блюм та Карстен Бартмер поділяться нюансами роботи на німецькому ринку, можливостями співпраці з METRO Німеччина та важливою інформацією для потенційних постачальників, зокрема критеріями відбору продукції. До того ж, в рамках спільної ініціативи зацікавлені українські виробники харчової та нехарчової продукції можуть подати заявку на розгляд, щоб стати постачальником METRO. Зустріч відбудеться 19 жовтня о 18:30 за київським часом через Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо на вас!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

У світлі мінливого бізнес-ландшафту в Україні, місцеві компанії все більше зацікавлені у глобальному розширенні своєї присутності. Щоб допомогти цій експансії, Європейська Бізнес Асоціація спільно з Global Business for Ukraine раді представити нову ініціативу, яка сприятиме співпраці та обміну досвідом з іноземними партнерами.

У рамках спеціальної зустрічі представники METRO Жан-Себастьян Блюм та Карстен Бартмер поділяться нюансами роботи на німецькому ринку, можливостями співпраці з METRO Німеччина та важливою інформацією для потенційних постачальників, зокрема критеріями відбору продукції. До того ж, в рамках спільної ініціативи зацікавлені українські виробники харчової та нехарчової продукції можуть подати заявку на розгляд, щоб стати постачальником METRO.

Зустріч відбудеться 19 жовтня о 18:30 за київським часом через Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо на вас!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: