fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення “Збиткові тарифи та редизайн мереж: чому два виклики для газорозподільної галузі перетворились на проблеми всього газового ринку”

  • Дата: 21/10/2019 (ПН)
  • Час: 11:00 - 13:00
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення “Збиткові тарифи та редизайн мереж: чому два виклики для газорозподільної галузі перетворились на проблеми всього газового ринку”. Дата: 21 жовтня2019. Час: 11:00 13:00. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на експертне обговорення Асоціації “Збиткові тарифи та редизайн мереж: чому два виклики для газорозподільної галузі перетворились на проблеми всього газового ринку”. Цей захід відбудеться 21 жовтня об 11:00 в офісі Асоціації (Андріївський узвіз, 1А, Київ). На зустрічі ми плануємо обговорити поточний стан, проблеми та виклики газорозподільної галузі та можливі шляхи їх вирішення. До участі в обговоренні запрошені представники органів влади, учасники ринку, міжнародні експерти, народні депутати та представники бізнесу. Модератор: Ігор Гоцик, Керівник департаменту з представництва інтересів компаній-членів Питання до обговорення: Тарифна криза – виклик №1 для розвитку газового ринку; Новий підхід до розрахунку та розміру тарифів на розподіл за нової Методики; Надлишкові потужності газових мереж та їх редизайн як додатковий виклик. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До зустрічі на події!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ігор Гоцик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38 093 975 97 82.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити вас на експертне обговорення Асоціації “Збиткові тарифи та редизайн мереж: чому два виклики для газорозподільної галузі перетворились на проблеми всього газового ринку”.

Цей захід відбудеться 21 жовтня об 11:00 в офісі Асоціації (Андріївський узвіз, 1А, Київ).

На зустрічі ми плануємо обговорити поточний стан, проблеми та виклики газорозподільної галузі та можливі шляхи їх вирішення. До участі в обговоренні запрошені представники органів влади, учасники ринку, міжнародні експерти, народні депутати та представники бізнесу.

Модератор:

Ігор Гоцик, Керівник департаменту з представництва інтересів компаній-членів

Питання до обговорення:

  • Тарифна криза – виклик №1 для розвитку газового ринку;
  • Новий підхід до розрахунку та розміру тарифів на розподіл за нової Методики;
  • Надлишкові потужності газових мереж та їх редизайн як додатковий виклик.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена.

До зустрічі на події!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ігор Гоцик

Зв'язатись
+38 093 975 97 82
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: