fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення ЕВА Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції»

  • Дата: 31/07/2019 (СР)
  • Час: 16:00 - 17:30
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення ЕВА Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції». Дата: 31 липня2019. Час: 16:00 17:30. 2 вересня 2019 року відбудеться введення в дію Закону України Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.  Порядок ведення реєстру органічної продукції та перелік речовин (інгредієнтів, компонентів), що дозволяється використовувати у процесі органічного виробництва та які дозволені до використання у гранично допустимих кількостях наразі знаходяться на обговоренні.  З метою експертного обговорення запрошуємо вас взяти участь у діскусії з Заступником директора департаменту продовольства – начальником відділу підакцизної продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України- Людмилою Хомічак.   Зустріч закрита для преси.  .Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Крістіна Лініченко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 324 34 64.

2 вересня 2019 року відбудеться введення в дію Закону України “Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції”.  Порядок ведення реєстру органічної продукції та перелік речовин (інгредієнтів, компонентів), що дозволяється використовувати у процесі органічного виробництва та які дозволені до використання у гранично допустимих кількостях наразі знаходяться на обговоренні. 

З метою експертного обговорення запрошуємо вас взяти участь у діскусії з Заступником директора департаменту продовольства – начальником відділу підакцизної продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України- Людмилою Хомічак.

 

Зустріч закрита для преси.

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Крістіна Лініченко

Зв'язатись
067 324 34 64
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: