fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення Асоціації: Трудова міграція: виклик для України

  • Дата: 13/06/2019 (ЧТ)
  • Мова: Українська (з перекладом)
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Початок реєстраціїo 09:30
Місце проведення:

Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової 5, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення Асоціації: Трудова міграція: виклик для України. Дата: 13 червня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська (з перекладом). Початок реєстрації o 09:30. Місце проведення: Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової 5, Київ). Реєстрація закрита! Чому талановиті спеціалісти залишають Україну та шукають кращі можливості за кордоном? Дефіцит професіоналів у корпоративному та промисловому секторах, зростання міграційної активності, нестабільність навколишнього середовища на ринку праці – всі ці фактори відображають сучасну реальність України. Ми вирішили знайти причини однієї з найбільших проблем нашого суспільства та, звичайно, можливі рішення. Наша ініціатива була підтримана компанією Укрлендфармінг, одним з найбільших агрохолдингів України, для якої проблема міграції та відтоку кадрів є особливо відчутною.   На зустрічі ми плануємо обговорити необхідні дії для того, аби спонукати трудових мігрантів повернутися до рідної країни та створити привабливі умови для життя та роботи. Питання до обговорення: Результати спеціального опитування «Барометр щастя в Україні»; Проблема трудової міграції та дефіциту кадрів в Україні, зокрема в аграрному секторі як в одній з пріоритетних індустрій та драйверів зростання української економіки; Необхідні дії для мінімізації негативних наслідків трудової міграції та створення сприятливих умов для повернення трудових мігрантів в Україну. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (12 червня 18:00). З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами! Головний партнер Спікери. Максим Нефьодов. Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Микола Мороз. Генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції Мінагрополітики. Олег Бахматюк. Власник UkrLandFarming. Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Реєстрація закрита!

Чому талановиті спеціалісти залишають Україну та шукають кращі можливості за кордоном?

Дефіцит професіоналів у корпоративному та промисловому секторах, зростання міграційної активності, нестабільність навколишнього середовища на ринку праці – всі ці фактори відображають сучасну реальність України.

Ми вирішили знайти причини однієї з найбільших проблем нашого суспільства та, звичайно, можливі рішення. Наша ініціатива була підтримана компанією Укрлендфармінг, одним з найбільших агрохолдингів України, для якої проблема міграції та відтоку кадрів є особливо відчутною.  

На зустрічі ми плануємо обговорити необхідні дії для того, аби спонукати трудових мігрантів повернутися до рідної країни та створити привабливі умови для життя та роботи.

Питання до обговорення:

  • Результати спеціального опитування «Барометр щастя в Україні»;
  • Проблема трудової міграції та дефіциту кадрів в Україні, зокрема в аграрному секторі як в одній з пріоритетних індустрій та драйверів зростання української економіки;
  • Необхідні дії для мінімізації негативних наслідків трудової міграції та створення сприятливих умов для повернення трудових мігрантів в Україну.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представника від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (12 червня 18:00).

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

Головний партнер

Спікери

1 / 4
Максим Нефьодов
Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України
Микола Мороз
Генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції Мінагрополітики
Олег Бахматюк
Власник UkrLandFarming
Анна Дерев’янко
Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Максим Нефьодов
Микола Мороз
Олег Бахматюк
Анна Дерев’янко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
044-496-06-01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Чи потрібен Вам переклад?
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: