fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення Асоціації: Закон про валюту та валютні операції

 • Дата: 13/02/2019 (СР)
 • Мова: Українська (без перекладу)
 • Час: 16:00 - 18:00
 • Початок реєстраціїo 15:30
Місце проведення:

Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення Асоціації: Закон про валюту та валютні операції. Дата: 13 лютого2019. Час: 16:00 18:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації o 15:30. Місце проведення: Офіс Асоціації, Андріївський узвіз 1А. Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас до Експертного обговорення: Закон про валюту та валютні операції, разом з експертами: Яковом Смолієм, головою Національного банку України; Володимиром Лавренчуком, голова правління Raiffeisen Bank Aval; Антоном Тютюном, заступник голови правління Ощадбанк. Ми плануємо обговорити реформу валютного регулювання, зокрема, новий Закон «Про валюту та валютні операції». 7 лютого закінчується перехідний період, тому ми розраховуємо дізнатися про прогрес НБУ у перегляді нормативно-правових актів з метою забезпечення виконання Закону та уточнення нових правил. Крім того, сфокусуємо увагу на наступних питаннях: Розширення методів та інструментів ідентифікації клієнтів банку; Деякі питання касових операцій; Деякі питання програми «Безготівкова економіка»; Митна декларація IM-74 (митний склад для іноземних товарів). Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (12 лютого 18:00). Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Людмила Недокос. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044-496-06-01.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас до Експертного обговорення: Закон про валюту та валютні операції, разом з експертами:

 • Яковом Смолієм, головою Національного банку України;
 • Володимиром Лавренчуком, голова правління Raiffeisen Bank Aval;
 • Антоном Тютюном, заступник голови правління Ощадбанк.

Ми плануємо обговорити реформу валютного регулювання, зокрема, новий Закон «Про валюту та валютні операції». 7 лютого закінчується перехідний період, тому ми розраховуємо дізнатися про прогрес НБУ у перегляді нормативно-правових актів з метою забезпечення виконання Закону та уточнення нових правил.

Крім того, сфокусуємо увагу на наступних питаннях:

 • Розширення методів та інструментів ідентифікації клієнтів банку;
 • Деякі питання касових операцій;
 • Деякі питання програми «Безготівкова економіка»;
 • Митна декларація IM-74 (митний склад для іноземних товарів).

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова.

Тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (12 лютого 18:00).

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Людмила Недокос

Зв'язатись
044-496-06-01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: