fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення Асоціації «Судова реформа в Україні: що нового»

  • Дата: 19/12/2023 (ВТ)
  • Мова: Українська/Англійська з перекладом
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі ZOOM

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення Асоціації «Судова реформа в Україні: що нового». Дата: 19 грудня2023. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська/Англійська з перекладом. Місце проведення: Онлайн на платформі ZOOM. Встановлення справедливої судової системи та верховенства права – один з головних запитів від бізнесу та міжнародних партнерів до держави. Тож долучайтеся до обговорення стану судової системи та взаємодії судів та бізнесу в розрізі змін, викликів та перспектив. Дізнавайтеся, що нового у роботі судових органів на експертному обговоренні Асоціації 19 грудня об 11:00. Захід розпочнеться з презентації результатів нової хвилі дослідження «Судовий індекс», що був проведений Європейською Бізнес Асоціацією та юридичною фірмою AEQUO. Ми також обговоримо стан та перспективи судової реформи, забезпечення незалежності судової влади, особливості організації роботи судів у воєнний час, диджиталізацію судових послуг та інше. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Посилання на онлайн захід буде доступно після реєстрації. До зустрічі!    Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +38093 655 39 22.

Встановлення справедливої судової системи та верховенства права – один з головних запитів від бізнесу та міжнародних партнерів до держави. Тож долучайтеся до обговорення стану судової системи та взаємодії судів та бізнесу в розрізі змін, викликів та перспектив. Дізнавайтеся, що нового у роботі судових органів на експертному обговоренні Асоціації 19 грудня об 11:00.

Захід розпочнеться з презентації результатів нової хвилі дослідження «Судовий індекс», що був проведений Європейською Бізнес Асоціацією та юридичною фірмою AEQUO. Ми також обговоримо стан та перспективи судової реформи, забезпечення незалежності судової влади, особливості організації роботи судів у воєнний час, диджиталізацію судових послуг та інше.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Посилання на онлайн захід буде доступно після реєстрації.

До зустрічі!

 

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
+38093 655 39 22

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: