fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення Асоціації «Судова реформа: оцінка поточних результатів»

  • Дата: 01/03/2022 (ВТ)
  • Мова: Українська з перекладом
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення Асоціації «Судова реформа: оцінка поточних результатів». Дата: 01 березня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська з перекладом. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до Експертного обговорення «Судова реформа: оцінка поточних результатів», яке відбудеться 1 березня об 11:00. Під час заходу Асоціація та юридична фірма GOLAW представлять результати нової хвилі Судового індексу. Також разом з юридичними експертами та представниками судових органів ми обговоримо актуальні для бізнесу питання судової реформи та інше: Стан та перспективи судової реформи в Україні; Важливість забезпечення незалежності судової влади; Виклики, труднощі та особливості організації роботи судів в умовах карантину; Впровадження електронного суду та дистанційного судочинства, подальша диджиталізація судових послуг; Взаємодія бізнесу та органів судової гілки влади. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Посилання на онлайн захід буде доступно після реєстрації. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail iryna.chuiko@eba.com.ua. Контактний телефон. +380936553922.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до Експертного обговорення «Судова реформа: оцінка поточних результатів», яке відбудеться 1 березня об 11:00.

Під час заходу Асоціація та юридична фірма GOLAW представлять результати нової хвилі Судового індексу. Також разом з юридичними експертами та представниками судових органів ми обговоримо актуальні для бізнесу питання судової реформи та інше:

  • Стан та перспективи судової реформи в Україні;
  • Важливість забезпечення незалежності судової влади;
  • Виклики, труднощі та особливості організації роботи судів в умовах карантину;
  • Впровадження електронного суду та дистанційного судочинства, подальша диджиталізація судових послуг;
  • Взаємодія бізнесу та органів судової гілки влади.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Посилання на онлайн захід буде доступно після реєстрації.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
+380936553922

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: