fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Експертне обговорення Асоціації «Ринок вживаних авто: шлях до детінізації»

  • Дата: 25/09/2023 (ПН)
  • Мова: Українська
  • Час: 12:00 - 13:30
Місце проведення:

Онлайн на платформі Zoom

Реєстрація онлайн
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Експертне обговорення Асоціації «Ринок вживаних авто: шлях до детінізації». Дата: 25 вересня2023. Час: 12:00 13:30. Мова: Українська. Місце проведення: Онлайн на платформі Zoom. У 2022 році ринок вживаних авто у 16 разів перевищив розмір ринку нових автомобілів. Проте, попри таке динамічне зростання цього сектору, держава отримує з нього мінімальні податки. Щоб краще дослідити особливості ринку вживаних авто, Європейська Бізнес Асоціація провела опитування серед імпортерів та дилерів автомобільного ринку, результати якого будуть презентовані під час експертного обговорення Асоціації «Ринок вживаних авто: шлях до детінізації». Долучайтеся, аби дізнатися та обговорити причини непрозорості ринку вживаних авто, фактори, що можуть ускладнювати роботу на ринку вживаних автомобілів для офіційних компаній, першочергові заходи та пропозиції законодавчої дерегуляції та детінізації ринку. Зустріч відбудеться 25 вересня о 12:00 за київським часом через Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA та GB4U  запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected]. Попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail [email protected].

У 2022 році ринок вживаних авто у 16 разів перевищив розмір ринку нових автомобілів. Проте, попри таке динамічне зростання цього сектору, держава отримує з нього мінімальні податки.

Щоб краще дослідити особливості ринку вживаних авто, Європейська Бізнес Асоціація провела опитування серед імпортерів та дилерів автомобільного ринку, результати якого будуть презентовані під час експертного обговорення Асоціації «Ринок вживаних авто: шлях до детінізації». Долучайтеся, аби дізнатися та обговорити причини непрозорості ринку вживаних авто, фактори, що можуть ускладнювати роботу на ринку вживаних автомобілів для офіційних компаній, першочергові заходи та пропозиції законодавчої дерегуляції та детінізації ринку.

Зустріч відбудеться 25 вересня о 12:00 за київським часом через Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки членські компанії EBA та GB4U  запрошені до участі у заході. Якщо ваша компанія не входить до жодної з цих Асоціацій, будь ласка, зверніться до нашої команди з розвитку бізнесу [email protected].

Попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: